Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon megbántottam? Két órán...

Nagyon megbántottam? Két órán át fiúnak hittem!

Figyelt kérdés

Szóval tegnap budapesten voltam, van ott pár barátom, és velük volt még valaki. Az öltözéke kicsit lányosabb volt, de láttam már sokkal sokkal lányosabb pávákat is, szóval gondoltam hogy csak ilyen a stilusa. Tizenöt éves, a hangjából sem jöttem rá, azt gondoltam hogy még túl fiatal és azért lányosabb egy picit. Plusz arról beszélt, hogy milyen lánnyal jár (ismerem a lányt, nem gondoltam róla hogy leszbikus). Célzott rá igazából többször is, rajtam kívül még ketten nem ismerték, de levették, hogy lány. Tényleg semmi olyat nem láttam benne, hogy ő lány lenne. A beszéde, a haja, a ruhája, a testalkata, a keze stb. Szóval nem bemutatkozással kezdtünk és amikor búcsúztunk megkérdeztem hogy hogy hívják és mondott egy lány nevet. Mondtam neki hogy komolyan mondja el hogy mi az igazi, és még itt sem fogtam fel, pedig szegényen látszott hogy már kellemetlen neki. Aztán amikor éppen nem volt ott akkor mondta csak úgy mellékesen a társaságból valaki hogy ő lány (vagyis valahogy utalt rá, nem elmondta, mert nem tudta hogy én nem tudom). Na hát én nagyon ledöbbentem. Nagyon aranyos volt és most egyrészt egy hatalmas nagy idiótának érzem magam, másrészt pedig nagyon nem akartam megsérteni, nagyon aranyos volt, meg minden. Ez nagyon gáz? Kérjek bocsánatot vagy valami? Látszott rajta hogy tudja hogy nem tudom hogy lány és nem akarta nyíltan elmondani de nagyon utalt rá, nekem meg egyszerűen meg sem fordult a fejemben, pedig kb egész végig vele beszélgettem.

Tudom hogy most ez nagyon zavaros, de nagyon rosszul érzem magam, és hatalmas nagy hülyének.


2014. szept. 20. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
fú...hát ez tényleg nagyon gáz :/ és igen, szerintem nagyon megbántottad szegényt :(
2014. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Te ne hibáztasd magad és ne érezd zavarba magad ,mert semmi okod rá. Szégyellje magát az a "lány" aki nem képes nemi hovatartozásának megfelelően öltözni és viselkedni, hanem valami nemtelen ufoként létezik mert az a trendi .Szerinte.
2014. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem így gondolom, szerintem nincsen baj azzal hogy leszbikus, nincsen bennem semmi homofóbság, és szerintem jó hogy felválalja magát, így ahogy van. A kérdést nem azért irtam ki hogy rajta, vagy mas homoszexualis embereken utalkozzatok.

Egyebkent meg bucsuzaskor ( a neves incidens utan ) kerdezte hogy ott leszek e egy bulin, és facebookon is bejelölt. Szóval szerintem nem haragudott, de azt még jobban utálnám ha mondjuk szégyelné magát, vagy valami.

2014. szept. 20. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad hülyének, ne öltözzön fiúnak és akkor nem fogják fiúnak nézni.
2014. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem 'trendből' csinálja.
2014. szept. 20. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem inkább ő szokjon hozzá, hogy ha így öltözik és viselkedik, akkor fiúnak-lánynak-hermafroditának vagy akármi másnak nézik egyesek. Valamit valamiért.

Senki ne mondja nekem, hogy ez teljesen normális dolog...

2014. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

hű hát ez gáz

Kérj tőle bocsánatot,mondd meg neki hogy te tényleg fiúnak hitted

és hogy nem ítéled őt el azért mert leszbikus

2014. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább ciki, mint gáz, a te részedről annyi hiba történt, hogy figyelmetlen voltál, ha mindenkinek leesett, hogy egy lányról van szó, csak neked nem.

Elhiszem, hogy neked ez most égés, de biztosan nem haragszik a reakcióiból ítélve.

2014. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A célját elérte, ő fiúnak öltözik, akkor ne csodálkozzon, hogy úgy is kezelik. Ne is kérj bocsánatot.
2014. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!