Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül bulizni menni?

Egyedül bulizni menni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. 2 hete szakítottunk a barátnőmmel 3 év után. A barátaim mindenki éli a maga életét, karriert építenek, barátnőjükkel vannak, sosem érnek rá úgymond bulizni menni. Nekem pedig most nagy szükségem lenne rá. Jó lenne emberek közé menni, bulizni, de egyedül? Félek a helyzettől magától. Csinált valaki már ilyet, hogy egyedül járt bulizni?

2014. szept. 20. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok egyedül rock és metál koncertekre mert a barátaim nem szeretik ezt a zenei stílust(Nemrég Borsodból utaztam fel Budapestre Tankcsapda koncertre egyedül) de koncert előtt és után mindig tudok beszélgetni valakivel! Engem nem zavar hogy egyedül vagyok (Sőt néha élvezem is mert nem kell senkihez sem igazodnom!)
2014. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat! Hasonló helyzetben voltam/vagyok. Az új környezet jót tesz.
2014. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!