Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha biszexuális fiú vagyok,...

Ha biszexuális fiú vagyok, hogyan haverkodjak más fiúkkal úgy, hogy ne jöjjenek rá?

Figyelt kérdés

Milyen dolgokra figyeljek oda, miket ne mondjak, csináljak?

Nem rájuk mászni akarok, csak haverkodni simán ahogy mások. Csak hát így mégiscsak máshogy tekintek rájuk, hogy milyen jópofák, esetleg aranyosak, ilyesmi, de ezt titkolni akarom a lehető legjobban.


2014. okt. 10. 18:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha valaki tök szimpatikus, annak a társaságában feszült szoktam lenni valamennyire.
2014. okt. 10. 18:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne mondj rájuk olyan megjegyzéseket, amiket írtál, hogy jópofák meg aranyosak. Testi kontaktus fiúsan, vállveregetés, kezelés, ritka ölelés. Gondolom mondani sem kell, hogy fenék fogás az tilos.
2014. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jópofa, aranyos azt csak gondolom nem mondom, ilyeneket mondok ha valamit mondanak hogy elértek, sikerült nekik valami hogy "ügyes vagy", néha a jópofát mondjuk használom nekik de ritkán és kevés embernek.

Hozzáérni nem szoktam senkihez, de ígyis elég furcsán tekintenek rám.

2014. okt. 10. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elfogadnék egy ilyen barátot. ^^
2015. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!