Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Ti mit szólnátok hozzá, ha egy fiatal lánynak nem írnának olyan sokan az idővonalára születésnapjakor facebookon?

Figyelt kérdés
A lány 16-17 év körüli, kedves és szép is, viszont csendes. Ti nem csodálkoznátok ha csak 25-30 köszöntés érkezne neki ott? Nem néznétek le emiatt? A lány ismerősöm, és tegnapelőtt volt a szülinapja.
2014. okt. 16. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom erre mondani, hogy ébredj fel, szakadj el egy kicsit a géptől, létezik egy másik világ is a facebookon kívül, amit úgy hívnak, hogy való élet. Nem szoktam azt a kifejezést használni, hogy valakinek nincs élete, de arra, aki lájkokban, kommentekben, meg tudom is én még mikben mérik egy ember szerethetőségét, ott már rég valami elég nagy probléma lehet.
2014. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek (mint én például), akik privát üzenetben köszöntik fel az ünnepeltet. Tehát lehet hogy a 30 köszöntés mellé még 40 pm is érkezett neki.

Egyébként ki nézné le emiatt?

2014. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ez komoly? tudod, valaki nem a facebookon éli az életét és nem a köszöntések és likeok száma teszi magabiztossá. Egy személyek köszöntés, telefonhívás sokkal többet ér, mint facebookon pár üres szó.

Nagyon gyerekes, hogy ez alapján ítélkeznek emberek....

2014. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
személyes*
2014. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Számomra a fecebook egy nagy nulla, semmi, van és kész, nem érdekel belőle semmi csak a csevegős része. Semmi értelme szerintem, hogy lájkolj és üzenetbe vélemény, meg húú neki csak 4000 ismerőse van, nekem pedig 5000, neki 30 köszöntése van nekem megy 200... Személyen, élőben a felköszöntés, sokkal jobban felönti az ember szívét, minthogy az oldalán lentebb mész, és Ctrl+c majd Ctrl+v, közzététel...
2014. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ma a tiniknek ez jelenti a népszerűségi mutatót, de ez pont akkora tévedés, mint az anorexiás lány testképe a tükör előtt. nyilván egy csendes lánynak az ismerősei száma is kevesebb, tehát ezzel arányos a felköszöntések száma. Vannak társaság középpontja emberek, könnyen ismerkednek, de a kapcsolataik felszínesebbek is. És vannak a csendesebb, visszahúzódóak, akiknek ugyan kevesebb barátjuk van, de azok elmélyült kapcsolatok. Nem jobb vagy rosszabb egyik sem, mindkettőnek vannak előnyei. Nem vagyunk egyformák, és ez így a jó.
2014. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben leszarom hogy másokat kik és hányan köszöntenek fel fb-on. Egyrészt ki fogja azt nézegetni hogy egy másik embert hányan köszöntenek fel? Ahhoz már nagyon az kell hogy ne legyen saját életed.
2014. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én le is tiltottam. 9-es voltam, akkor lettem 16 éves, akkor írtak vagy 80-an, pedig nem voltam egy "híres" ember a környezetemben, és nem is voltam egy partiarc. Letiltottam, hogy lássák, mikor születtem, nem szeretem ezt az álszent szar dumát, élőben köszönőviszonyban vagyunk, ott pedig szmájlizik, meg leírja, hogy Sok boldog születésnapok Gábor!:)))

Na, de! 80-an köszöntettek fel Fb-n, letiltottam, jövőre tippelj, hányan köszöntöttek fel? Körülbelül 10-15-en. Ennyit a Facebookos felköszöntésekről. :)

2014. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs facebookom. Tudom ritka de ilyen is van. Így egy köszöntést se kapok ott szülinapomon, viszont felhívnak emberek, sőt találkozok is velük. Mondhatni személyesebb, mint egy internetes álomvilágban emberek értékét az alapján mérni hogy hány lájkot vagy köszöntést kapnak. Kicsit kevesebb facebook kéne.
2014. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azonnal Print Screenelnem es felraknam 9GagGe hogy kiröhöghese a vilag.
2014. okt. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!