Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mész holnap tüntetni az...

Mész holnap tüntetni az internetadó ellen?

Figyelt kérdés
A facebook esemény szerint várhatóan min. 30.000-en lesznek.
2014. okt. 25. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ők is majd meggondolják.
2014. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Remélem, hogy az interbetadó csak az utolsó csepp a pohárban, és az emberek nem az internet adó ellen mennek, hanem a fidesz ellen!!!
2014. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ugyan...jó, ha 1-2ezren elmennek...:D mindig nagyobb a szája interneten az embereknek...kattintani bárki tud, de amikor belegondolnak, hogy mondjuk 2-3ezer Ft-ba belekerülne, hogy vidékről felmenjenek, azt mondják, hogy hagyjuk inkább...:D


ennyiben van sikere a békemenetnek, hogy saját pénzen utaztatják az embereket fel pestre, jó, hogy több10ezren szoktak lenni, amikor szervezik...ingyen bárki felül a buszra...sőt, még kapnak is egy párezer Ft napidíjat ajándékba, ha mennek...:D

2014. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%
Én megyek mindenhová szabadság harcos vagyok, én nem fogok internetadót fizetni, hogy jó legyen a Fidesznek, ha kell külföldről rendelek netet, de akkor sem fogom fizetni az internetadót.
2014. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha pesti lennék, akkor mennék. Vagy ha nálunk is lenne tüntetés.
2014. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Én mellette fogok tüntetni, legalább megszűnik a sz@ros fészbúk
2014. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D Attól még nem szűnik meg a facebook. Én hezitálok, hogy kimenjek-e lány létemre, kicsit tartok tőle, hogy valaki fegyverrel érkezik, mert hasonló eseményeken gyakran előfordul az ilyesmi.
2014. okt. 25. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már átépítettem az autómat egy pokolgéppé! Allah azt mondta, hogy a túlvilágon 1001 szűz lány vár rám!


holnap beteljesítem életem célját!

2014. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tüntetésekre sokszor bajkeverők is kimennek. Egyedül, lányként nem jó ötlet elindulni.


Én nem megyek. Szerintem hecckampány az egész tiltakozás, és mélyen nem érdekel a téma. Elfoglalt vagyok az ilyesmihez.


De mondom, egyedül ne menj.

2014. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! (én is lány vagyok)
2014. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!