Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek a gyomorideg ellen?

Mit tegyek a gyomorideg ellen?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok és az lenne a problémám, hogy elég gyakran idegeskedem, stresszelek alapvető dolgokon. Pl: Vizsgák előtt annyira izgulok, hogy szinte ráz a hideg és gyomor görcsöm van és elég gyakran rámjön a hasmenés. Hétfőn kezdek melóhelyen és szeretnék nem gyomor ideggel bemenni dolgozni. Attól félek, hogy szerencsétlenkedni fogok és az emberek hülyének néznek majd. Ez az elsődleges félelmem , ami fokozza a stresszt és a gyomor ideget. Általában idegen emberek előtt feszűltebb vagyok a kelleténél, de ha hivatalos helyen vagyok pl: iskola, munkahely, akkor borzasztó tüneteim vannak. Nagyon megköszönném ha írnátok valamit, bármit, ami segít. Előre is köszönöm a válaszokat.

#gyomorideg-stressz
2014. okt. 25. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én ugyanilyem voltam gyermekkoromban és sajnos a sok idegeskedés miatt oda jutottam hogy beteg lettem, benned is lappanghat vmi!A gyomorral nem szabad játszani!!!!
2014. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Reméljük szolidáris emberekkel leszel körülvéve, akik maguk is tudják, milyen érzés az első nap mindenkinek, és még nem felejtették el.
2014. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bazita ***** válasza:
Próbálj ki nyugtató szereket, pl. gyógyteákat (citromfű, orbáncfű), illóolajokat és egyéb gyógynövényből készült szereket.
2014. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is volt, szornyu volt. Hetente haza kellett mennem a sulibol, mert szedultem, hanytam, gorcseim voltak. Mostmar jobb. Mentatea nyugtat, napi 2-5 csesze utan tuti jobban leszel. Melle kave/feketetea. A koffein energiat ad, es noveli a teljesitokeszseget. Sok tejet is rakj bele, hogy a kalcium amit a koffein lekokott visszakeruljon szervezetedbe. Amikor van idod jogazz! Nem vicc. Heti 1 ora otthoni jogaval a teakkal elmult a gyomoridegem, pedig nagyon stresszelek mindenen. Ha idegeskedek viszek magammal egy uveg mentateat es egy feketet/kavet ami eppen itthon van. Jogazok elotte, veszek egy forro furdot. Hidd el jobb lesz!
2014. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!