Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi az az életkor maximum...

Mennyi az az életkor maximum amit egy 19 éves fiú csípőből letegezhet?

Figyelt kérdés
Mennyi az az életkor maximum amit egy 19 éves fiú csípőből letegezhet? És ha a pénztárban vagyok és a kollégám tegezi akkorvén is hellózhatom?

2014. okt. 29. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
17. A többit jobb lesz a pénztárban magázni.
2014. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha a pénztárban ülsz, akkor a nálad fiatalabbakat tegezheted, a többit magáznod kell. Attól hogy a kollégád ismer valakit, neked még attól "jó napot" van. :))


Ha pénztáron kívül vagy, akkor meg szituáció függő. Ha van olyan akiről tudod hogy tegezheted akkor simán, vagy ha valaki idősebb mondja hogy tegezd akkor is simán... Az már más lapra tartozik.. :))

2014. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet a kollégáddal jobb kapcsolatban van, rád csak megsértődne.

Szerintem max 40, olyankor még örülnek az emberek, hogy valószínűleg a fiatalos külsőjük miatt tegezted le őket.

2014. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha a pénztárban vagy és odamegy valaki hellóval, akkor tegezz vissza. Ha magáz, akkor magázz vissza. Ennyire egyszerű. Úgyis az illendőség azt kívánja, hogy aki odamegy, az köszönjön előre.


Egyébként engem 26 évesként kiráz a hideg, ha egy nálam fiatalabb nekiáll engem magázni. Nem vagyok még ennyire öreg azért.

2014. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, de ki nem állhatom, amikor a pénztáros csaj/csávó letegez. Kortól függetlenül. Azért ülsz ott, hogy kiszolgáld a vevőt. Nem azért, hogy bratyizzál. Kedvencem, amikor udvariasan jó napot kívánokkal köszönök a tipikus aluliskolázott eladó meg letegez.
2014. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Ez fordítva is igaz, utolsó :)


Emberfüggő, volt már olyan, hogy fiatal eladólányt tegezve szólítottam meg, ő pedig magázódva válaszolt, ekkor nyilván én is magázódva folytattam.

Voltam tanúja olyannak is, amikor vevő nem vette a lapot, és továbbra is tegeződve kérdezgetett. Idióta :)


Pénztárban alapból senkit nem szokás tegezni.

2014. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 29. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Tegnap voltam vásárolni a Penny-ben, 19 éves vagyok és az eladó tata (volt vagy 40 éves) lehellozott... Olyan sallert kiosztottam, hogy majdnem átrepült a másik kasszába és még a biztonsági őr is kirohant...


Ismeretleneket nem tegezünk.......

2014. okt. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pénztárban valóban jobb azt a köszönési formát követni, amit a vevő is használ. Ha tegez, tegezd. Ha magáz, magázd. Kortól függetlenül. Magánemberként meg véleményem szerint 40 éves korig simán tegezhetsz bárkit, aki nem néz ki nagyon felfuvalkodottnak.


Utolsó: Remélem ezek után az áruház feljelenti magát közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt, mert nagyon illetlenül tetszett viselkedni. Nem illik pofon vágni senkit, csak azért mert tegezni merészelte őfelségét, valamint nem illik 40 éveseket letatázni. De gondolom nem tetszik túl okosnak lenni, és így tetszik ezt kompenzálni. Nemhogy örülne, hogy az emberek barátságosak önnel......

2014. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nemhogy örülne, hogy az emberek barátságosak önnel..."


Habár nem én vagyok a pofozkodó, de velem egy bolti eladó ne haverkodjon, hanem adja meg a tiszteletet, amit én is megadok neki, amikor magázom, és korrektül szolgáljon ki. Én sem tegezek le senkit 18 felett a munkahelyemen, mert nem tehetem meg. Jobb helyeken ugyanis fontos az illem.

2014. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!