Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék kialakítani egy...

Hogyan tudnék kialakítani egy normális egyetemi, haverok, buli, fanta életet?

Figyelt kérdés

A gimi alatt nagyon elmagányosodtam. Most egyetemista vagyok, de az iskolámban nagyon szűkek az ismerkedési lehetőségek (kevesen is vagyunk és nincsenek fiúk). Én nagyon szociális típus vagyok,imádom az embereket, szeretek bulizni,dumálni,kocsmázni,táncolni, nevetni, (inni:D). Egyszóval mindent ami jó! :) De az utóbbi éveimben sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ahogy az a személyiségemhez passzolna. Egyedül búslakodom otthon és nagyon rosszul érzem magamat...Szívesen lennék kolis, de budapesti vagyok...pedig koliban nagyon jól össze lehet haverkodni mindenkivel. Valahogy kimaradok a társasági életből, és ezt szeretném behozni. Egyetemistaként egyetemistákkal szeretnék ismerkedni, bulikra járni, ÉLNI!!!

Most lettem 22. Nő vagyok.

Hol/milyen közösségekben lehet ismerkedni, ahova nem ciki egyedül elmenni? Esetleg budapestiként mennyi esélyem van a kollégiumra? Akkora buli az egész, kár lenne kihagyni az életemből.

Köszi a válaszokat előre is:) Írjatok sokan (egyetemisták,koleszosok, fiúk:)


2014. okt. 30. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyjad már azt a fantát.
2014. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, a fanta elhagyható:D
2014. okt. 30. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Jobb egyetemekre nem inni járnak, hanem tanulni. Milyen büfé-ruhatár szakra jársz?
2014. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Priviben is írhattok! :)
2014. okt. 30. 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:
savanyú a szőlő, mi kérdező!
2014. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos:/ Ezen szeretnék változtatni.
2014. okt. 30. 22:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :) 19/L
2014. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy másik kategóriában már legalább 40 privátot kaptál volna.
2014. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
milyen szakon vagy?
2014. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen?:O Gondolkodtam is hogy melyik kategória legyen:D Na most már mindegy...(na de melyik?:)

Egészségügyi suliban vagyok jelenleg, de most fogom otthagyni, mert marhára nem az én világom. :(

2014. okt. 31. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!