Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kiket hívjak meg a szalagavatóra?

Kiket hívjak meg a szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Szüleimen kivül senkit nem tudok meghívni,mert minden rokon messze lakik és úgyse utazna el ide senki amilyen szar egy csaladi kapcsolatunk van..... Lenyeg az hogy az osztályból mindenki kb 4-6 embert meghiv,es én meg rohadtuk cikinek érzem hogy a szüleimen kívűl nincs senki aki eljöhetne....

2014. nov. 5. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne görcsölj ezen, elég ha meghívod a szüleid.

Én még a saját szalagavatómra sem megyek el, mert feleslegesnek tartom. Hülyének is néztek, de kit érdekel? Nem kell a tömegembereknek megfelelni.

2014. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne görcsölj ezen, elég ha meghívod a szüleid.

Én még a saját szalagavatómra sem megyek el, mert feleslegesnek tartom. Hülyének is néztek, de kit érdekel? Nem kell a tömegembereknek megfelelni.

lel

2014. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Barátok/barátnők? Estleg szomszéd :D..stb volt oszt. társ. De nem hiszem, hogy izgulnod kéne ezen...
2014. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!