Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy ne közösítsen...

Mit tegyek, hogy ne közösítsenek ki?

Figyelt kérdés
Ma voltam nyílt napon egy másik suliba kb. 100 ember ott volt. Rib4ncok és páwa gyerekek vegyesen,élére vasalt haj,has be,mell ki stb. stb. Teljesen csicskának éreztem magam. Jövőre 9.-es leszek és már előre tudom,hogy ki fognak közösíteni,mert nem tudok beleolvadni abba a környezetbe ami a mai világban divat. Nem vagyok egy társasági lény,kivéve amikor igen(ritka). Mit tegyek,hogy ne tudjanak kiközösíteni?
2014. nov. 28. 23:35
 1/3 anonim válasza:
Ne légy antiszociális.
2014. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne adj nekik lehetőséget. Most komolyan, te olyan akarsz lenni mint ők? Ugye nem. Akkor ne is akarj a közösségükbe tartozni, így nem lesz honnan kiközösíteniük.
2014. nov. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok hozzájuk tartozni,de épp ez az hogyha nem tartozok hozzájuk kiközösítenek.
2014. nov. 29. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!