Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legviccesebb/cikibb...

Mi a legviccesebb/cikibb dolog ami veletek történt a suliba? Kort is írjatok! 16L

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beleultem a ragoba,felalltam es nagy nehezen leszedtem a nadragomrol aztan kicsit kozelebbrol is megneztem a foldet. A szek melle ultem vissza.
2014. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
17/L elozo*
2014. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
ki huzták alolam a széket amikor leakartam ülni, és potty le a földre estem, égett a fejem rendesen !17f
2014. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer úgy mentem suliba, hogy rágó ragadt a hajamba.

Kb. 4. Óra után vettem észre és ollóval kivágtam xD


17/f

2014. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aki27bass válasza:
60%
sulibaN
2014. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja igen , bocs az N kimaradt. :)
2014. nov. 30. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Épp mentem volna haza a suliból, de előtte kiragasztottam egy plakátot a folyosón, ami természetesen nem akart rendesen odaragadni. Szerencsétlenkedtem vele egy darabig a portások előtt, aztán miután sikerült, indultam a kijárathoz, ahol két ajtó van, az egyik mindig zárva van. Hiába jártam oda már több éve, természetesen a rossz ajtót próbáltam meg kinyitni, mintha nem tudnám... Közben a portások még mindig figyeltek...

18/L

2014. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kiselőadást tartottam történelemórán, hogy agyonásítozta mindenki, a második világháború gépezeteiről kellett, én meg felsoroltam az összes kacatot, amik betűk, meg számok halmaza volt, de ezt vagy fél órán keresztül.

Szegény tanár mit tudott volna mondani, csak azt, hogy szép volt, engem meg semmi más nem érdekelt, csak ez.

Ha ma is eszembe jut, hupilila leszek.

41/F

2014. dec. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ofőnk kitalálta,hogy elviszi az osztályt moziba,mert megérdemeljük,és úgy lett megszervezve,hogy akkor megyünk,mikor vége lesz az össze tanítási óránknak.Ugye mindenkinél ott volt a táskája és az egyik lány osztálytársunk pont abban a házban lakik,ami előtt elhaladtunk,ezért megkérte ofőnket,hogy gyorsan had szaladjon föl és had rakhassa le.A félútnál jöttünk rá,hogy ő mégsincs velünk a lány.Kitaláltuk,hogy visszamegy valaki gyorsan,és megkeresi.Gyalog nagyon sokáig tartott volna,és az egyik lánynál ott volt a biciklije,ezért az osztályból egy fiút visszaküldünk a biciklivel.(A történethez hozzátartozik,hogy a bicikli csupa rózsaszín volt,pillangókkal és szívecskékkel díszítve!:D ) Már odaértünk a mozihoz,de ők még sehol sem voltak.Pár perccel később hatalmas dudálást hallunk,kicsit olyan volt,mint mikor valaki elalszik a dudán,majd ez még kétszer megismétlődött.Odanézünk,az osztálytársunk az út közepén szlalomozik a biciklivel csigalassan,miközben hátul a csomagtartón ült a lány osztálytársunk.Közvetlen mögöttük volt egy hatalmas kamion,és azon kívül még vagy 10 autó.(Hozzáteszem,az az út a város legforgalmasabb útja.) Mindenki szakadt az osztályból,még az ofő is!:D Jah,és nem kis nézőközönsége volt akkor,ott a fiúnak. :DD


Földrajz óra,a tanár nézegeti a naplót,hogy kit hívjon ki felelni,majd végül a padtársamat szólítja ki.Első feladat,mutassa meg Ausztrália nagy szigeteit. Nézi,nézi majd rámutat Brisbane-re és halálkomoly arccal benyögi,hogy Madagaszkár.


Osztálykiránduláson a csendespihenő alatt felhívtuk rejtett számról az ofőt,hogy menjen le a ház elé,pár perc és érkezik a gyros tál.Lement,és több mint 10 percet ott állt,majd valamit dünnyögött,és feljött. :DD

2016. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!