Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire vagy tarsasagi...

Mennyire vagy tarsasagi ember? Vagy inkabb szivesebben vagy egyedul?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fele-fele. Általában kettesben, hármasban érzem jól magam. Kb havonta egyszer megyek el nagytársasággal, de igazából arra sincs nagy igényem:)
2014. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagnál nagyobb szükségem vam egyedüllétre, persze vannak barátaim, de nem igénylem, hogy folyton együtt legyünk. Heti 1-2 alkalommal elég, ha nem otthonról dolgozom, akkor még ritkábban is, mert akkor emberek közt vagyok és az lefáraszt.
2014. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyjából fele fele, de azért ez időszakonként változik :)
2014. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon introvertált vagyok, legjobban akkor érzem magam, amikor a férjemmel otthon vagyunk kettesben. Nagyon hasonló személyisége van neki is, így kettesben mindig csodásan érezzük magunkat :)

Havonta igazából nekem egy találkozó is elég lenne a barátokkal, de igazodunk hozzájuk, így havi 2-3 alkalommal vannak közös programok. De ők a legközelebbi és legrégebbi barátok, tágabb baráti körre vagy haverokra soha nem volt szükségem.

2014. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Társaságtól függ. A saját ismerőseim között inkább társasági típus vagyok, ismeretlenekkel nehezebben oldódom fel.
2014. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek egyedül lenni, de amikor a barátaimmal vagy a családommal vagyok, akkor is jól érzem magam. Hetente-kéthetente azért igénylem az emberi társaságot. x)
2014. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

10es skálán kb 2.


1-2 emberrel jól elbeszélgetek 3+ már idegesít és csak hallgatom őket.

2014. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyedül érzemmagam a legjobban (szerencsére a munkámban sem dolgozom közvetlenül emberekkel). Egy-két barátom van, akikkel még jól érzem magam, de az havi 1-2 alkalom. Ha már 4-nél többen vagyunk egy társaságban, onnan már menekülök, mert nem érzem jól magam.
2014. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát úgy 1-10-es skálán kb -5.

Vagy inkább úgy mondanám, hogy csak bizonyos emberek társaságát igénylem.

2014. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A közelebbi barátaimmal (2-3 ember) általában hetente egyszer találkozunk, mások társaságát nem igazán igénylem. Velük napi szinten tartom a kapcsolatot, de nem személyesen. Mikor elmegyünk egy-egy rendezvényre, ott viszonylag közvetlen vagyok, mert tudom, hogy hozzám hasonló érdeklődésűekkel vagyok körülvéve, de egyéb körülmények között nehezen ismerkedem emberekkel.


A hét nagy részében szívesebben vagyok egyedül, ill. otthon a szűk családdal. Néha viszont még ez is sok, olyankor kifejezetten szükségem van arra, hogy mindenki békén hagyjon.

2014. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!