Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék népszerű?...

Hogyan lehetnék népszerű? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hamarosan sulit fogok váltani, és szeretnék ott én lenni a menő csaj. Szerenék végre felszedni valakit, és nem tom mi erre a legjobb módszer...Mit csináljak? Légyszi adtok tippeket? A normális válaszokat, előre is nagyon köszönöm! 13/L

2014. dec. 2. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Nos, a recept egyszerű: Legyél plázacica, k...úrj mindig mással, szo..pd le az összes

osztálytársad, esetleg feküdj is le velük, plussz ba'''szogasd a

normális embereket.

2014. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
71%
Szerintem légy amilyen vagy és akkor biztos hogy olyan fiúval fogsz járni aki szeret és nem csak azért... van veled
2014. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmasok a "menő csajok", inkább legyél önmagad és legyél kedves és szserethető, jobban jársz.
2014. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első, a Plázacica már rég kiment a divatból, most a Raptor a menő...
2014. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#1 Rossz emlékek a suliból igaz? :) És senki nem kényszeríti azokat a lányokat akikről beszélsz, maguktól csinálják azt amit, legalább nem állszenteskednek.

#4 Milyen Raptor?


Kezdj el már az első nap a menőkkel barátkozni, mert utána nagyon nehéz lesz betársulni hozzájuk.

De, hogy bevegyenek ahoz kell hoznod az általuk elvárt minimumot megjelenésben, stílusban.

Én is egyetértek, ne legyél plázacica, de egy kövér csúnya lány senkinek nem lesz szimpatikus, illetve egy csendes "átlagos" lányban sem fog senki semmi vonzót látni. Legyél életvidám (legalább mutasd ezt), én úgy láttam eddig azok a csajok lettek a legnépszerűbbek.

2014. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nem tudom így leírni, ezt mutatni kéne... amúgy kérdezz meg néhány embert, elfogják magyarázni.


Nagy poén =)


A macskák a múlté, jönnek a Raptorok! =)

2014. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
60%

Utolsó nagyon nagy XDDD

13 évesen én is ezt gondoltam meg ilyenekre vágytam mint te de így utólag visszanézve elég nevetséges voltam. Az összes általános iskolai "menő" osztálytársam gagyi sulikban végezte aztán pedig nem vitték semmire. Persze 13-14 évesen még rohadt jó dolognak tűnik hogy 'népszerű' legyél de hosszú távon az ilyenek elég kiégettek lesznek és nem érnek el semmit az életben. Légy önmagad! Komolyan mondom. Persze úgysem fogsz hallgatni rám mert ennyi idősen én sem hallgattam volna a mostani magamra. Koncentrálj a tanulásra meg arra hogy normális kapcsolataid legyenek az emberekkel. Az első csókom és barátom 16 évesen volt és abszolút megérte várni rá. Hidd el nem gáz ha nem volt még senkid és ha még nem is lesz pár évig az sem baj. Értem hogy a korosztályod esetleg nyomást gyakorol rád mert "mindenkinek kell pasi meg csaj és akkor népszerű, menő meg hogy ez a normális" de ez egyáltalán nem így van. Lehetnének más céljaid is. Jó középiskolába majd egyetemre bekerülni. Jó állás és biztos megélhetés. Ezek most biztos távolinak tűnnek és azt gondolod ráérsz velük akkor foglalkozni de a tanulásnál nincs fontosabb. Biztos utálod a sulit, meg tanulni se szeretsz annyira de 10-20 év múlva azok járnak jól akik nem a népszerűséggel törődtek. Anyám barátnője mondta mindig régen azt hogy: ki lehet röhögni a kocka fiúkat, meg a strébereket de 10-20 év múlva kinek lesz fél milliós fizetése meg két háza? Hát a strébereknek. És milyen igaza volt :D

2014. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
7. vagyok. Elég nagymamásan hangzott amit leírtam de még 30 se vagyok szóval talán nem számítok annyira öregnek :D
2014. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

#7

Az lehet, viszont sajnos kamaszkorban nem a tanulás az elsődleges,

Szerintem fele-fele arányban lesz a strébereknek és a menőknek is 2 háza. A strébereket ugyanúgy elnyomják és kihasználják majd a munkahelyen mint a valóságba, a menők viszont talpraesettek lesznek a maguk gyengébb munkahelyén. De ezzel csak annyit írtál, hogy az emberi hiányosságaikat akarják pénzel pótolni. Mert nem bemegy majd egy szórakozóhelyre, és kijön egy óra múlva egy lánnyal, hanem ül majd a kocsijába, és vár egy olyan lányt akinek csak a pénzéért kell. Ennyit a mezei emberek bölcsességeiről.


Tanulj, bulizz, legyen barátod, viselkedjen normálisan, ne hanyagold el magad, de ne is légy teljesen mű. Ezek egyáltalán nem zárják ki egymást, erre millió ember rácáfolt már.

2014. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó mondatától eltekintve #7-es véleményét osztom. Sok évtizede voltam 13, de persze a mi osztályunk e tekintetben semmiben sem különbözött a maiaktól. Voltak menő és kevésbé menő csajok, fiúk. Az ún. menő csajok közül egyik sem él már házasságban, mindegyik elvált öreglányként éli napjait, és a kutyát se érdekli a sorsuk.

A fiúk valahogy mások. Talán mert nem marad rajtuk a léhaság bélyege, könnyebben váltanak eszmét, s válnak jól tanuló egyetemistává, amikor belátják, hogy a jövőjük a tét.

2014. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!