Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Harsona vagy torna?

Harsona vagy torna?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha többre akarom vinni, akkor mit válasszak szerintetek? A zenébe vagy inkább a sportba fektessek időt és energiát? Illetve melyik a menőbb dolog a kettő közül?

2014. dec. 3. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, amit jobban szeretsz csinálni. Amúgy ha örök életre sokra akarod vinni, akkor a zenét válaszd, a sportban van egy életkor, ami után már nem igazán működik, egyébként is kegyetlen egy világ.

De nagyon tehetségesnek kell lenned ahhoz, hogy csak a zenéből megélj.

A kettő közül a torna a "menőbb" a közvélemény számára (ha a harsona a másik lehetőség).

Én személy szerint egyikre se tennék fel mindent.

2014. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 makosgubaű válasza:
Hát szerintem a harsona sokkal jobb választás mint a torna, ez léggé egyértelmű. Egy zenész mindig jobb választás, a kifinomult emberek sokkal többre viszik az életben. Nagyobb esélyed van ezzel többet elérni az biztos! :) És nyilván sokkal menőbb, mint a torna!
2014. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
egyértelműen a harsona
2014. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a torna vagány. a másik nem tudom mi XD
2014. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A sport az mindig jó, mert hozzájárul az egészséges életmódhoz, de a versenyszférában való bennmaradáshoz hihetetlenül kemény munka kell. A zene mellett teszem le a voksom, szerintem menőbb is. :)
2014. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most vagyok elsős zeneművészetiben harsona szakon . A rezesek mindig is menők voltak és lesznek . Harsonához nem kell sok hallás, ( az is nagyon fejleszthető ) csak előny az izmos húsos száj és ajkak . De ha profi akarsz lenni az napi min.3 óra gyakorlás szinte minden nap .
2015. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!