Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ennyire esetlen...

Miért vagyok ennyire esetlen ill. mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Most kezdődött az év,gimibe mentem

A verebtabor még jól is ment

De én lettem az osztály balféke

Páran kifogtak és b*szogatnak,kínos dolgokba keveredek,rajtam röhögnek,mindig mindent elcs*szek

Elég szerencsétlenül érzem magam és ez ellen kéne tenni valamit

Nem tartom magam rondának,se hülyének és egy kis humorom is van

De mégis,valamit mindig összehozok,amin lehet röhögni

Nem akarok már az első évben osztályt váltani,azt sem akarom,hogy a következő pár év alatt ezt mind el kelljen viselnem

Mit tegyek?



2014. dec. 4. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer el kell gyepálnod a hangadót, aki ellened uszítja a többieket.
2014. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elrontasz valamit nevess te is és nem rajtad, hanem veled fognak nevetni (oszttársamnál bevált). Törekedj arra, h ne bénázz. Fejleszd a koncentráló képességed és ha esetleg segít, javíts a fizikai kondíciódon, járj el olyan edzésre, ahol fontos a pontosság pl.: szertorna. Nálam és pár osztálytársaimnál bevált. Remélem tudtam segíteni ;D
2014. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Tanulmányokat végezni vagy ott. 4 évig keresztülnézel rajtuk, ha nem kaptok közös feladatot akkor beszélned sem kell velük négy évig. Aztán az érettségi után elmész és soha többé nem találkozol velük. Ne hagyd hogy befolyásoljanak.
2014. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Humor.

Én kétbalkezes vagyok, és két ballábas is. Szerintem mindenem bal rajtam, az is, ami jobb. Én úgy éltem túl, hogy röhögtem magamon, én magam állítottam be viccesnek a dolgot, mielőtt más megtette volna. Nekem fura humorom van, tehát amikor egymás után megbotlottam a saját lábamban, levertem a tanár ásványvizét az asztalról, és sikerült egy nagyot káromkodni az odaúton (3 méter) amikor kihívott felelni, akkor utána az égre emeltem a tekintetem, és fennhangon azt mondtam: "A "lehetne rosszabb?" egy kérdés volt, nem kihívás!" Mindenki nevetett, én felszedtem az italt, és 3 perc múlva el volt felejtve.

Ettől még nem csináltam magamból direkt bohócot, nem marhultam szánt szándékkal, csak jött. Kitartást!

2014. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!