Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van aki régen sokat bulizott,...

Van aki régen sokat bulizott, most viszont el sem tudja képzelni, hogy valahol lófráljon ilyenkor?

Figyelt kérdés
36 nő éves vagyok, és nagyon szerettem régen szórakozni járni, most viszont itt ülök, és szinte elborzaszt a gondolat, hogy ilyenkor mászkáljak valahol. Néha azért persze oké, de többnyire így érzek, ez normális? Hasonló korosztályból vagytok így?
2014. dec. 9. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

10 éve minden nap más buliban voltunk, ismertem minden harmadik embert aki szembejött hajnali 3kor a városban.

Tegnap voltam morcheeba koncerten, előtte talán fél éve nem jártam sehol. Ittam egy zöld teát a büfében és hazataxiztunk az utolsó szám utolsó fél percénél, hogy megússzuk a tömeget a ruhatárnál :)

2014. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:) Akkor érted, hogy miről beszélek, és kicsit meg is könnyebbültem:)
2014. dec. 9. 23:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve még belehaltam volna ha otthon kell lennem szombat este vagy lemaradok egy fesztiválról... most meg olyan indokaim vannak, hogy hideg van vagy holnap dolgozni kell és korán hazamegyek vagy el se indulok :)

28N

2014. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Naná, öregszünk, lecsillapodunk.
2014. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én a 20-as éveimet végigbuliztam, volt hogy hetente többször kimaradtunk, pedig másnap munka volt. Most ezt el sem tudnám képzelni, nem is tudom mikor voltam utoljára buliban, ha hívnak se megyek, nem is hiányzik.

A másik meg, hogy rosszul meg hülyén érezném magam a sok tini közt. :)

36/F

2014. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én kezdtem tini discoban 11 évesen minden hétvégén, aztán később már nagykorúként minden alkalommal pénteken szombaton de 3 meg 4 napos ünnepeken vasárnap is. Volt minden, állandó bebaszás, verekedés, elvettem másnak a nőjét, bevittek drograzzián stb. Ez tartott kb. 22 éves koromig.


Most 29 évesen a pihenést választom. Amúgy is autóval járok és ha elmennék bulizni el se tudnám elképzelni hogy éjszaka részegen tömegközlekedéssel menjek haza mint régen.


Amúgy szeretek fent lenni éjszaka sokáig de olyan hirtelen tör rám a fáradtság hogy alig birom rávenni magamat hogy kimenjek fogat mosni mielőtt lefekszem aludni. Ha egy ilyen helyzetben valahol máshol lennék nem is tudom hogy jutnék haza.


Már egy ideje moziba sem járok mert nincs kedvem haza jönni éjszaka.


Ezen kívül elég keményen sportolok és a piálás meg a másnaposság nem lendíti előre a dolgot szóval ritkán iszom.

Ha piálok akkor is itthon egyedül vagy egy haverral vagy csajjal felfordulás nélkül.


Szóval igen, egyet értek, nekem sincs már kedvem a hülyeséghez.

2014. dec. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én irigykedek a hozzád hasonlókra, mert engem sehova nem engedtek el, folyton ellenőriztek, ha már akár csak a BKV miatt később értem, már többször rámtelefonáltak, zsaroltak érzelmileg, anyagilag, így elmaradt mellőlem a társaság, és egy idő után senki nem hívott sehova. 30 vagyok, és nagyon hiányzik, hogy kimaradt az életemből az a fajta társasági élet, annyi mindent szeretnék még. Ha egyszer szülő leszek, másképp szeretném csinálni, nem akarom a gyerekemet olyan rövid pórázon tartani, mint amilyen nekem jutott.


Vajon bepótolható még?... Utálom a passzív életet, amikor tudok, elmegyek valahova egyedül, de nem lehet mindenhova.

2014. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél szórakozni? Nem áll meg az élet! Nyilván nem vágysz az olyan bulikba ahova tinik járnak, de simán járhatsz bárokba, éttermekbe, Bp-en biztos nagy a választék.

Jómagam külföldön élek, és nagyon furcsa volt eleinte, hogy minden korosztály, a tinitől a 80 éves papáig, aktívan jár társaságba, szórakozni. Együtt ropják az örökzöldekre a 20 évesek az 50 évesekkel. Senki nem szólja meg őket, attól nem lesz rossz szülő vagy ilyesmi. A szórakozás és társasági élet mindenkinek jár. Sajnálattal gondolok ilyenkor pl a szüleimre, akik elképzelhetetlennek tartják hogy szórakozni menjenek "az ő korukban" és otthon porosodnak.

2014. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7-esnek mondom hogy én ismerek olyan 45 feletti csajt aki minden héten bulizni jár, és nem idősek közé hanem a tinikkel discoba.


Ez nem életkor kérdése hanem hogy kinek mire van igénye, de ettől függetlenül sem gáz 30 évesen discoba menni 16-18 évesek közé.


Én azt mondom hallgass magadra.


Ha csak keseregsz az elmaradásokon de nem sok kedved van bulizni menni akkor maradj nyugton és gondold át még egyszer.


Ha viszont érzed a késztetést hogy most menni akarsz akkor indulj utadra. Ne várj arra hogy ki megy veled majd el. Vegyél egy üveg piát és lódulj, lesz ott elég ember akivel spanolhatsz.


Én sokszor mentem egyedül bulizni de nagyon idegesítő volt hogy alig tudtam olyan helyet találni ahol ne ismernék valakit.


És ezt most tedd amíg nincs családod, mert az úgy már más történet.

2014. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9, nem discora gondoltam, sok helyre elmegyek egyedül, ahova társasággal is jó lenne, nem ez a baj, hogy nem megyek, az a baj, hogy nem szeretnék mindig egyedül, vannak haverok, barátok, és mégse tudunk közösen szervezni.
2014. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!