Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogyan ismerkednétek az én...

Ti hogyan ismerkednétek az én esetemben? Hogyan szabadulnátok ki a magányból?

Figyelt kérdés

Kicsit elrontottam az életem azzal, hogy teljesen a párkapcsolatomnak szenteltem minden időm, s most, hogy hosszas szenvedés után vége lett, nincs mellettem senki.


A családom távol él, egy isten háta mögötti kis faluban. A munkahelyemen főleg idősebb emberekkel dolgozok együtt, akikkel ugyan jól elbeszélgetek, de aktív szabadidő eltöltésre mégsem vagyunk alkalmasak egymásnak.


Új dolgokba is belekezdtem, de maga a tevékenység úgy lefoglal mindenkit, hogy ismerkedésre nem igazán van alkalom.


Hogyan tovább? Kezdjem újra az életem? Mi a megoldás szerintetek?



2014. dec. 18. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el beszélgetni ismerkedni emberekkel. Hátha. Keress olyan hobbikat ahol valószínű, hogy összefutsz hasonló emberekkel.


Kevésbé racionális ötlet, hogy kövesd az ösztöneidet, csináld ami jól esik, foglalkozz magaddal. És majd jönnek az emberek.

2014. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök, hogy nem volt párkapcsolatom.
2014. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamit kell keríteni amit szeretsz csinálni.


Én például jártam gyúrni és ott aztán könnyű haverozni vagy csajozni.


Ha valaki megkér hogy állj mögé fekvenyomásnál nehogy rajta maradjon a súly már haver és legközelebb együtt mentek edzeni.

Ha van haverod van kivel eljárni csajozni.


De ezt bárhol megteheted nem csak a gyúróban.

A csajok például táncolni szeretnek eljárni és az egyik lány itt keresett magának tánc partnert.


Találj valami elfoglaltságot ahova eljársz és ott fogsz találkozni új emberkékkel akikkel kialakulhat bármi.


Ha magadra zárod az ajtót ne várd hogy bekopogtat egy lány hogy jónapot kívánok isten küldött mert itt lakik egy férfi akit boldoggá kell tennem.

2014. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3-as, lány vagyok egyébként.
2014. dec. 19. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!