Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül hol tudnék ismerkedni,...

Egyedül hol tudnék ismerkedni, vagy bármit csinálni Budapesten belül?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és úgy érzem magam, mintha már 300 éve egy kihalt könyvesboltban dolgoznék! (kis túlzással) A haverjaim szanaszét vannak, távol tőlem a nagyvilágban. Milyen programot ajánlanátok? (Kis költségvetésű terv kellene)

Jah, és eléggé beszari vagyok :O


2014. dec. 30. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ülj fel egy buszra,nézelődjél,hallgass zenét,közben figyeld az embereket. Hívd fel,vagy írj rá néhány régi haverra,hogy üljetek már be valahova..Vagy menj el plázázni,ülj be egy kávéra,stíröld a csajokat,ott Pesten olyan sok mindent lehet csinálni,nem úgy mint itt vidéken:|
2014. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A csajokat inkább nem "stírölném", mert mint sok lány a fiúkhoz vonzódom, de köszi az ötleteket :)

(bocsi amúgy, hogy nem írtam oda, hogy lány vagyok)

2014. dec. 30. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaa hogy lány vagy:D Úgy már más a menyasszony fekvése :) Ti lányok midig tudtok hová menni,akkor stíröld a fiúkat :D
2014. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányként elég átlagosan kinézned és mosolyognod, elmenned sétálni valahova a többit pedig megoldják helyetted :) 23f
2014. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
keress egy havert üljetek be valahova, menjetek el szórakozóhelyre (nem feltétlen kell költeni..), ott egyszerű ismerkedni.
2015. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 robika17777 válasza:
Szia irj ha van kedved ismerkedni :) 19/F
2015. jan. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!