Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki hova megy szilveszterkor? :D

Ki hova megy szilveszterkor? :D

Figyelt kérdés

Dunavarsány, Szigethalom, Kiskunlacháza, Ráckeve, környékéről valakit nem érdekelne házibuli?:D

Majosházán lesz, élő DJ szett, fények, minibár és mint mondtam házibuli!:D Jönnek páran, de mi még több embert várunk, csináljunk egy szilveszteri project X et!:D

Érdeklődni priviben



2014. dec. 30. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Köszi de nem utaznék 100-120kmt :D

Házibuliban leszek ami gyalog 20 percre van.

2014. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy nem nőttél még ki ebből?
2014. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehova
2014. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

23F

Miből kéne kinőnöm? Elnézést, csak ha már általános esetben heti 6 napot dolgozom, és szórakozni alig van időm, na meg az év legtöbb napja a stresszel, a pénz számolgatásával (rossz értelemben számolgatom:D/aprózok) és az általános mindennapi problémákkal megy el, legalább szilveszterkor hagy bulizzak egyet a barátaimmal :D Azért hogy reklámozom meg elnézést kérek, már akit zavar, csak gondoltam feldobom ide kérdés gyanánt, hátha felkelni valakinek az érdeklődését :D


Elsőnek meg: Köszi akkor majd egyszer máskor talán együtt bulizunk!:D

2014. dec. 30. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mennék, mert úgy sincs más programom de elég messze van.

Így marad a TV előtt ülés.

2014. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mennyire messze?:D merre laksz?:D
2014. dec. 31. 01:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szabadkán ( Szerbia )
2014. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Ráckevei vagyok, de könnyebb a számítógép elött punnyadni mint kimozdúlni. :D Azért jó bulizást és Boldog új évet kívánok.
2014. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!