Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igaz lehet? Ráírtam egy nőre...

Gábor1992 kérdése:

Igaz lehet? Ráírtam egy nőre (30) chatponthun azt mondja Ghánában született most végezte el az orvosi egyetemet. Nem is tud magyarul.

Figyelt kérdés
Nem is tud magyarul, szerintem fordítóprogramot használ, ilyeneket ír ilyeneket hogy: "Mesélj többet Önrol, és küld uj képeket az én e-mail címét "Ez kamu vagy pénzt akarnak végsősoron kicsalni tőlem, vagy mégis igaz lehet? Azért furcsa mert ha Mo-on végezete az orvosit, kéne tudnia magyarul, viszont ha Ghánában akkor miért van magyar csetoldalon. Kérdeztem tőle angolul hogy most ő hol él, de nem válaszolt csak újra azt írta hogy meséljek magamról és küldjek képeket :D

2014. dec. 30. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A chat még elmehet, én is szoktam angolt hazsnálni, mégsem beszélek nagyon jól. az orvosi a buktató itt.
2014. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fekete Pákó is az ELTE jogi karára járt, mégse tud magyarul. Képeket majd később küldözgess csak neki, és persze ne adj ki fontos adatokat magadról. Illetve nyomozd le, amennyire tudod. Aztán majd kiderül.
2014. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Átverés.

Akármi ocsmány képet küdesz magadról beléd fog szeretni, és pénzt fog kérni tőled, hogy hozzád utazhasson és találkozhassatok.

De játssz vele egy kicsit, udvarolgass neki, szívasd meg jól :D

Az ilyen megérdemli...

2014. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket.
2014. dec. 30. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges időt pazarolni rá, ez csak valami chat robot, aki az adataid akarja lelopni, gondolom megadott vmit tök kamu mailcímet is.
2014. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ÁTVERÉS!!!


Amúgy a pénzedre hajt, amit majd valamilyen ürüggyel kérni fog előbb-utóbb.

Előzd meg, és kérjél te tőle!!!

:)

2014. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!