Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyszerűen nem tudok úgy...

Egyszerűen nem tudok úgy viselkedni ahogy akarok, mert folyton azzal foglalkozok, hogy mit szólnak hozzá mások! Hogyan felejtsem ezt el?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a cikk azt írja, hogy viselkedjek úgy ahogy akarok és ne próbáljak mindenkinek megfelelni!

Hogyan győzhetném ezt le!


2015. jan. 7. 10:45
 1/6 anonim válasza:

Próbálj arra rájönni, hogy miért számít neked mások véleménye.

Ha erre megvan a válaszod, talán könnyebben megy, hogy önmagad lehess, és előbb-utóbb körülötted is olyan emberek fognak megjelenni, akik úgy és olyannak fogadnak el, amilyen vagy.

(persze mint mindenre, erre is igaz az, hogy addig a mértékig tehetem azt, amit akarok, amíg másnak nem ártok vele...)

2015. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze nem akartam hirtelen anarhiát meg káoszt magam körül hagyni, csak pl jó lenne nem feszengve végigmenni az utcán.

Valószínűleg a szigorú szüleim és a kevés dicséret miatt lehet ez...

2015. jan. 7. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenesetre a dianetikarol gyorsan kattanj le, mielott keso lesz.


Szcientologusokat keruld!

2015. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy bárkire ránézel,gondold azt,hogy ő sem esett ki különb p icsából,mint te!Mit foglalkozol vele,ki mit gondol?Sz arni rá!
2015. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legelőször is tartsd magad távol a szcientológiától !!!

Ezt komolyan mondom !!

Ha a véleményemre vagy kíváncsi azt tanácsolom,hogy találd meg azt a középutat,amivel meg tudsz felelni saját magadnak és másoknak is.A mit szólnak hozzá mások kategória egy meggyökeresedett ,elavult vidéki,falusi (én is ott élek ! )szemlélet !Mivel mindenki ismer mindenkit ,kialakult az évszázadok alatt egy olyan szemlélet ,hogy "mit szólnak ehhez a szomszédok" ?Ez egy nagy marhaság !Nyilván megvannak az együttélés alapvető szabályai ,a másik ember tisztelete ,a tolerancia ,de ezt hajlamosak összekeverni és azzal foglalkozni,hogy mit szólnak ehhez meg ahhoz a szomszédok ?! Addig kell csak foglalkozni ezzel ,amíg nem akdályoz meg a mindennapi életben.

2015. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! Nem tudtam hogy ez egy szcientológiai oldal! :D
2015. jan. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!