Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A fegyelmezett emberek boldoga...

A fegyelmezett emberek boldogabbak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sikeresebbek.
2015. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Én sokkal fegyelmezettebben viselkedem, mint ahogy sokszor érzem magam. Pl. nem szívesen veszekszem a főnökömmel, inkább nem teszem szóvá, ha egész évben max. 2 hét szabit kapok és emiatt az ovis kisfiam egész nyáron ügyeletbe jár. De nyilván nem vagyok ettől boldog. Szerintem boldogabb, aki kinyitja a száját és kiharcol magának dolgokat.

De a másik véglet sem hiszem hogy jó, tehát aki mindenen balhézik és hisztizik. Ebben is az arany középút lehet a legjobb, mint minden másban.

2015. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha alapjárton nem nyugodt és jól viselkedő ember az illető akkor csak magára erőlteti a fegyelmezettséget, tehát akkor nem boldog.
2015. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!