Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktam inni ritkán olyan 1-2...

Szoktam inni ritkán olyan 1-2 havonta bulikba (házibuli, koncert) Ezt hogy lehetne visszafokozni? Hogy kevesebbet igyak?

Figyelt kérdés
Mindig ezeken az alkalmakon azt érzem csak többet és többet magában az alkoholt hétköznaponta nem kívánom meg ilyenek csak így amikor buliba vagy koncerten vagyok csak többet és többet ha belekezdtem. mert részeg akarok lenni van erre valami normális megoldás?

2015. febr. 8. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne visszafokozni? 1-2 havonta szerintem ha nem ájulásig iszol, bőven beelefér.
2015. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-2 személynek ez nem preferál és szeretném ezt időben drasztikusan visszafokozni hogy az ivási mérték is azért optimális legyen.Valami tipp ötlet?
2015. febr. 8. 21:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát eléggé berugok.Valami ötlet esetleg erre?Nincs valami ingyenes szakértő erre?
2015. febr. 8. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre van egy nagyon egyszerű módszer - csak annyi pénzt vigyél magaddal amiből 1-2 italt tudsz max venni. Onnantól kezdve el vagy vágva. Amúgy meg legyen nálad valami rágcsálnivaló, mert felszívja az alkoholt és hamarabb kijózanodsz.
2015. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Összedobni szoktunk de nem rossz ötlet.Milyen rágcsálni valót ajánlasz?Ami nem chips,csoki ilyenek ilyeneket nem eszem.
2015. febr. 8. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Most menő próbálsz lenni vagy mi? o.O Ha azért iszol hogy dicsekedhess vele gyakorin az eléggé szánalmas, inkább próbáld meg jól érezni magad anélkül hogy ilyen fanatikusan foglalkozol más véleményével.
2015. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A válaszíró 64%ban írt hasznos választ.Nem nem tudom miért térsz ki ilyenekre.Ezt nagyon is komolyan kérdeztem.
2015. febr. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!