Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincsenek barátaim?

Nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok mostanában,sajnos csalódtam a barátaimban és most 30 évesen döbbentem rá,hogy egyedül vagyok.Szeretnék ezen változtatni,de nem tudom hol ismerkedjek.Én a személyes kapcsolatokban hiszek nem vagyok híve a virtuális barátságoknak.Nem párkapcsolatot keresek,hanem barátot,akivel el lehet beszélgetni.

Debrecenben hol vannak ilyen klubok vagy helyek,ahol értelmes emberekkel lehet beszélgetni,ismerkedni?


2015. márc. 6. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy hobbyt.

Elmész tanfolyamra vagy olyan helyre, ahol ezt a hobbyt lehet űzni és egyből szóba tudsz elegyedni hasonló érdeklődésű emberekkel.

2015. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom. Keress egy hobbit! Szerintem gondold át, mi érdekel, akár már gyerekkorod óta, még ha nem is voltál tudatában, és kezdj el azzal foglalkozni, aztán ha jársz a hobbiddal kapcsolatos helyekre, úgyis megismerkedsz másokkal, akik hasonló érdeklődésűek. Én például nemrég jöttem rá, hogy már gyerekkoromban imádtam rajzolni és a képregényeket, de aztán évekig nem foglalkoztam vele, nem is tudatosult bennem. De most bőven húsz felett úgy döntöttem, leszarom, és elkezdek valamilyen rajztanfolyamra járni, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. Még az is lehet, hogy egyszer ilyesmiből fogok megélni. Vagy a fotózással kapcsolatban is vannak hasonló terveim. Szóval, jöjj rá, hogy mit akarsz kezdeni magaddal, ez lényeg.


A másik megoldás egyébként a munkahely. Ott lehet még ismerkedni, de ez függ attól, hogy milyen a légkör, milyen emberek dolgoznak ott. Meg ez inkább régebben volt lehetőség. Ma nagyon ritka, hogy értelmes, hasonló érdeklődésű emberekkel találkozz a munkahelyeden, vagy olyannal, akivel akár csak egy haverság is, de igazi haverság van. Sajnos túl sok a s**gfej manapság, ez a fő probléma.

2015. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazság szerint dolgozom és egyetemen tanulok,de még így sem sikerült barátra szert tenni.
2015. márc. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!