Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Letudnatok irni hogy kell?

Letudnatok irni hogy kell?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak ,h nem vagyok kedves, bunko :D es h legyrk kedvesebb az emberekkel. Mik az alapveto kedves gesztusok pl ha bemegyek a boltba koszonok h jo napot. Ennyi. Nem tul kedves hangsullyal csak azt mondjak odalokom. De mit kellene mondanom ezen kivul v milyen hangsulyban . :D szerinstem teljesen rendben van igy.

2015. márc. 6. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az üdvözlés sokkal barátságosabbnak, kedvesebbnek hat, ha az illető szemébe nézel (pl. boltban az eladóra) és mosolyogsz. Beszéd közben is, ha mosolyogsz, az mindig pluszpontot jelent arra nézve, amit az emberek gondolnak rólad.
2015. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem tudunk neked rögtönzött illem órát adni. Szerintem te is tudod, hogy mit miért mondanak rólad, próbáld meg elemezni, mérlegelni és dönteni, hogy mi a helyes és mi nem. Nem mindenkinek van finom, elegáns modora, ez neveltetés és hozzáállás kérdése.
2015. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FarCry506 válasza:
Nekem a hozzá állásom bunkó, ha fogalmazhatok így...Én úgy vagyok vele akire nem vagyok kíváncsi rá sem nézek...akire kíváncsi vagyok azzal jó fej és rendes vagyok....lehet,hogy egy elcseszett emberke vagyok de hát Istenem, nem mindenki lehet csupa szeretet :D
2015. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig sérülékeny embereket vagytok akik így felszínes flegmasággal próbálják ezt palástolni. Ha valaki erélyesebben szól hozzátok egyből összerezzentek, nem tudnátok kiállni magatokért éles helyzetben. Szimpla elkényeztetett gyerekek vagytok.
2015. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!