Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Belegondoltatok már ebbe?

Belegondoltatok már ebbe?

Figyelt kérdés

Ha nem abban a városban lévő középsuliba/egyetemre,vagy abban a városban lévő de másik suliba/egyetemre mentek tanulni,akkor teljesen más társaságban lennétek?Más lenne minden,a környezet,a barátok,a stílus,a szerelem.


Én ezen néha elszoktam gondolkozni,hogy mi lett volna,akkor ha másik suliban,más városban tanulok,hogy akkor milyen társaságban lennék és ezáltal milyen ember lennék.



2015. márc. 11. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Bele. Azóta életem legrosszabb döntésének tartom, hogy egy jó gimnázium és egy remek gimis szak helyett, egy elitgimit választottam és egy olyan szakot, ami ugyan iszonyatosan hasznos és most is kamatoztatom az ott szerzett tudást, de utáltam oda járni, és utáltam ott tanulni.
2015. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 'mi lett volna ha' kérdés mindig érdekes. Nem hiába vonz sok embert a multiverzum elmélete.
2015. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Es?
2015. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!