Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meséljetek olyan vicces...

Meséljetek olyan vicces sztorikat, amelyek a mindennapokban történtek veletek, jöhet bármi. Kivel mi történt meg?

Figyelt kérdés
vicces, humor, sztori, történet, eset

2015. márc. 12. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Egyszer találkoztam Chuck Norrisszal, de csak egyszer. Chuck Norris egyszer hülyère vert egy okostelefont.
2015. márc. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer finganom kellett. De beszartam!
2015. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vonattal mentem haza (nem a szülővárosomban járok suliba) és kb. félúton jártunk amikor éreztem hogy nagyon kell pisilni. El is mentem a wc-re (persze az ajtónyitásnál is bénáztam..) de nem akartam ráülni a wc-re mert hát az nem túl higiénikus, ráadásul még wc papir sem volt, de azzal szerencsére számoltam, és vittem magammal zsepit, de a zsepi arra nem lett volna elég hogy beteritsem vele az ülőkét. Hát mit volt mit tenni, úgy döntöttem majd guggolok a csésze felett, ami szép és jó, csakhogy a vonat közben haladt, ami zötykölődéssel járt... a dolog vége ez lett hogy sikerült lepisilnem az egész ülőkét. Gondoltam hogy sebaj, majd szépen elosonok és soha senki nem tudja meg mit csináltam, ám a számításom sajnos nem vált be. Alig hogy megnyomtam a nyitás gombot, egy iszonyú helyes srácba botlottam, aki sajnos épp a slozira várt. Még rám is mosolygott, én meg totál elpirultam, miközben a helyemre igyekeztem visszafelé. Közben azért eszembe jutott hogy basszus mit fog gondolni ha meglátja a lepisilt ülőkét... nagyon reméltem hogy az ellentétes irányban van a helye és nem arra ahol én ülök. Elkezdtem nyomkodni a telomat, és mikor felemeltem a fejem, megláttam őt, amint épp egy "tudommittettélés fúj" pillantással jutalmazott. Ezek után persze mondanom sem kell hogy legszivessebben a föld alá bújtam volna..
2015. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!