Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek normális ez?

Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés
15/F vagyok és már nem is akarok gyerek lenni, mert már annyira vágyok arra , hogy felnőtt legyek és legyen egy családom akit szerethetek. Nemrég vagyok így, csak azóta amióta vissza lettem utasítva. Ez normális dolog?

2015. márc. 28. 08:09
 1/5 Ensam skog ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze. Csak a sok nyomi kortársad csak saját magával a b*zipáwa stílussal, meg a gagyi zenékkel törődik, te pedig más vagy. Teljesen normális, én is így vagyok vele.


16/L

2015. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak emiatt mivel én nem foglalkozom a páwa stílussal meg az ilyen dolgokkal nem törődnek velem, mindig is lenéztek. Nem tudom, hogy valaha lesz-e olyan lány akit én szerethetek, mert amilyen lányokat én szeretek azokból nincs sok.
2015. márc. 28. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi. Majd megtalálod a párodat! :) És soha, de soha ne járj valakivel csak azért hogy menő legyél, hogy van valakid, csak akkor, ha tényleg szereted az illetőt!
2015. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Süket sablon duma. Én már 30 múltam és még közelében sem vagyok, hogy megtaláljam a "páromat"
2015. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!