Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cigi töltés! TÖBBI LENT!?

Cigi töltés! TÖBBI LENT!?

Figyelt kérdés
Szóval, szoktam néha venni cigit, de elég drága egy doboz. Például 1060 Forint volt a Marlboro szerdán. Szeretnék olcsóbban kijönni. Mennyibe kerül a legolcsóbb, jó cigi töltő? Mennyi hozzá a dohány és mennyi szálra elég és a hüvely az mennyi és a szűrőt külön kell venni vagy már ott van a hüvelybe? Megéri nektek? Mennyi forintra jön ki így egy szál? Előre is köszönöm a válaszokat! Lehetőleg értelmesek legyenek és ne válaszoljon anti-dohányos ember! Köszönöm

2015. márc. 28. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egy töltő kb.500-700 HUF. Egy csomag dohány olyan 1000HUF, a hüvely 200-500HUF (200db) amiben szűrő is van. Egy ekkora csomag dohányból kb. 50 szál cigi jön ki.
2015. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sárga Multit töltök a hozzávaló(sárga dobozos) hüvelybe. Hosszabb távon kb. féláron jön ki a cigi ára.
2015. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ja és még annyi, hogy a malbit megéri tölteni? Vagy inkább amit írtatok? És van olyan hüvely ami olyan mint a Djarum-é, vagy benzon pattintós erdei gyümölcsös?
2015. márc. 28. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi Marlbit szívunk, töltjük. Kis piros dobozos dohányt szoktunk venni (40g-os, 1100Ft kb.) és hozzá piros vagy arany (szintén Marlbi) hüvelyt, ami kb. 300Ft (200 db). Elvagyunk belőle ketten két hétig (attól függ mennyit cigizel) és kb. 80 szál jön ki 1 doboz dohányból. (Ne töltsd túl keményre mert akkor szívni se lehet, ez minden cigire vonatkozik.. mi úgy szoktuk, hogy fogod a töltőt, és annyi dohányt teszel bele, hogy a körmöd előtti ujjrész még beférjen a dohány fölé ((ha nincs nagy körmöd xD)) :D ). Egy töltő 600 és 2000 között van..elvileg bár én 600-ért még sosem láttam.
2015. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!