Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok a tinikről? És...

Mit gondoltok a tinikről? És hogyan tekintesz a tinédzserkori önmagadra?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 10:16
 1/10 anonim válasza:
18 vagyok és épp tegnap néztünk pár éves képeket ahol 13-15 éves voltam, és szörnyű volt ahogy kinéztem :D
2015. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a kinézetre gondolok, inkább a viselkedésre.
2015. ápr. 19. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom őket kezelni. Idegesítenek, naivak, felbosszant a nem törődömségük, hogy miken tudnak problémázni. Én pontosan ugyanilyen tini voltam. Most az akkori saját magamtól ugyanígy ki lennék borulva..:D Épp ezért, mikor épp felidegesítenek, arra gondolok én is ilyen votlam mégis rendes felnőtt lett belőlem, szóval semmivel sem vagyok jobb..
2015. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Leginkább messziről elkerülöm őket és ha kimegyek az utcára, egyből bedugom a fülest, hogy ha össze is futok néhánnyal, akkor se halljam őket.


Sokszor kibírhatatlan és hisztis voltam, a tesóm meg főleg, szóval nem szívesen gondolok vissza arra a korra. Meg persze ment az önsajnáltatás ezerrel :D

Nem is beszélve a pattanásokról, a fél nap alatt zsírosodó hajról, a túlzott izzadásról és a hiába-tisztálkodom-és-használok-dezodort-mégis-szagom-van érzésről, brrr...

2015. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Visszatekintve tiniként azt hittem, én vagyok a legérettebb, legokosabb mind között. Persze ez nem így volt, de akkor úgy tűnt. Most már csak röhögök az akkori önmagamon. Meg a mostani tiniken, akik ugyanúgy ezt hiszik magukról. Majd 10-15 év múlva, amikor annyi idősek lesznek, mint én most, rájönnek, hogy mennyire nem volt igazuk.
2015. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés: ha meglátom őket, akkor rendszerint őrültségeket csinálnak, vagy olyanokról beszélgetnek. Viszont a neten vagy 1-2 iskolai versenyen már tapasztaltam, hogy tudnak értelmes, hasznos válaszokat is adni vagy épp ügyesek lenni. Tehát sokuk rejtett kincs és nem mindegyik elveszett egyén.
2015. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! Képzeld, én egy nagyon jó, elit gimnáziumba járó tizenéves vagyok és szoktunk hülyéskedni a barátaimmal. Amikor az utcán megyünk, akkor általában hangosan röhögünk, hülyéskedünk, ilyesmik. És emellett jó eredményeket érünk el tanulmányi versenyeken és odafigyelünk az órákon. 15 éves vagyok, és nem gondolom, hogy ennyi idősen egy halálkomoly kisfelnőttnek kéne lennem. Az ledig, hogy jól érzem magam a barátaimmal, nem jelenti azt, hogy egy idióta vagyok, ez nem zárja ki, hogy jók legyenek a tanulmányi eredményeim.
2015. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hhannaa98 válasza:
egyet értek az előttem kommentelővel! én 16 éves vagyok imádok őrültségeket csinálni mert amíg gyerek vagyok nagyon is kihasználom. de emelett szeretek olvasni zenélni, és a tanulmányi eredményeimmel sincsen semmi probléma. Nem akarom a tinédzserkort teherként felfogni mert mit fogok mesélni a gyerekeimnek ha nem azt hogy milyen marhaságokat csináltunk a barataimmal (és megjegyzem egyik sem volt törvénybe ütköző)
2015. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi 7-8-as a kommentet. Ha értelmesen elolvassátok a 6-os kommentet, akkor nem lehúzni akart titeket, hanem kiemelte, hogy nemcsak hülyéskedni tudtok, hanem normálisak is tudtok lenni, Az egyensúlyt próbálta ő is használni, ha mégsem jött le...
2015. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. 14 éves vagyok fiú. Otthon nagyon csöndes vagyok kb. csak megbeszélem szüleimmel mi volt suliba meg ilyenek. De suliba mindig röhögök állatkodok mint ami szerintem teljesen átlagos tini csinál. Most mondhatnám h teljesen jók a tanulmányi eredményeim meg ilyenek. DE tudok normális is lenni (pl. idősekhez szoktam járni beszélgetni) ÉS szerintem ez teljesen jó is így mivel igen erősen túl tengenek a hormonok és ugyse tudunk vele mit kezdeni. Most nem tudom mit akarok ebből a válaszból kihozni de a lényeg h ilyenkor kb. "minden" legális dolog elfogadott
2015. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!