Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogosan érzékelem, hogy a...

Jogosan érzékelem, hogy a szórakozóhelyeken a biztonsági őrök a nőknek mindent elnéznek és csak a férfi vendégeket szűrik meg belépéskor?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
99%
Jogosan nem lehet érzékelni, maximum helyesen. Valószínűleg tényleg így van, de egy férfi nagyobb eséllyel okoz bajt, mint egy nő, szóval valahol érthető.
2015. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tényleg így van, de ez nem feltétlen jogos
2015. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert szórakozóhelyeken általában kb. 65% férfi 35% nő arány van. Ha még azt a kevés hölgyet is jó alaposan megszűrnék, akkor kifüggeszthetnék a Kanbuli, vagy a Melegbár táblát.

Nem érdekük a nőket megszűrni emiatt. A sok (még több) pasi ezzel szemben nem jó, mert harcolnak a kevés csajért és így ki akarják tenni minél hamarabb a balhésabb egyéneket. Az az érdekük, hogy elterjedjen, hogy náluk jók a bulik és minél többen jöjjenek, ezt így érik el.

2015. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Volt is valami gyökér nemrégiben, aki hasonló filozófia alapján feljelentgetett szórakozóhelyeket.
2015. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem a nők szoktak balhézni, kötekedni.
2017. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogosan érzékeled, mert tényleg így van, de nem mindenhol. Mi egy nagyobb koncerten olyan motozást kaptunk, hogy nem igaz. Igaz nő volt a biztőr, de annyira megalázó volt a szitu. Kajak alánk nyúlt meg minden. Szóval azért nem minden esetben. Sőt, egy mezei rockfesztiválon is széttaperoltak minket a biztőrök, pasik. Velük, mondjuk kibsztunk utána de az már másik sztori :)
2017. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem tudom, anno engem a Zöld pardonba nem engedtek be, nem voltam részeg, egyszerűen nem tetszett a fejem a biztonsági őrnek, még be is szólt. :/

Eddig akárhány hasonló helyre mentem, mindig megnézték a táskám, a fejem, stb.

Több barátnőmnek is van arról sztorija, hogy bunkóztak vele biztonsági őrök, sőt az egyiket meg is rángatták egyszer, pedig ő aztán tényleg nem balhés.

Van egy olyan érzésem, hogy te csak a női nemre haragszol és akartál egy kis hangulatkeltést.

2017. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!