Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Skacok! A barátnőm egy másik...

Levi a nevem kérdése:

Skacok! A barátnőm egy másik gyerekkel jár. Tudnátok segíteni hogy lehetnék menő? Vagy hogy tudom visszahódítani a csajt? PLS írjatok tippeket!

Figyelt kérdés
Na a csajom egy kigyurt gyerekkel jár!Tudnátok segíteni?

2015. máj. 8. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd a kigyúrt gyerek dobja párszori használat után és majd visszamegy hozzád.
2015. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2015. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a lány mit szólna hozzá, hogy a "csajodnak" nevezed. Szerintem már régen elfelejtett téged, ha mással jár. Ne próbáld visszaszerezni, mert inkább szánalmasan jönnél ki a dologból. Inkább korábban kellett volna valamit tenned, hogy megtartsd. (De az is lehet, hogy szimplán egy ribiről van szó, aki lecserélt másra..) De lényeg a lényeg: hagyd a francba és keress mást.
2015. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy lehet a csajod, ha mással jár? Van egy kis fogalomzavar és egy kis paradox helyzet. Keress másik csajt! Mi értelme ennek az adom-veszem dolognak?
2015. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
összejössz a csaj barátnőjével,nagyon megdugod,a csajod elkezd irigykedni,plusz látni fogja,hogy egy cseppet sem bánkódsz nem vagy papucs és ismét kívánatossá válsz a szemében,mert rájön,hogy nincsen hatalma feletted.
2015. máj. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket most már tudom mit tegyek!
2015. máj. 9. 13:21
 7/8 anonim válasza:
Hagyd a fenébe! Ha már dobott, nem fog visszavenni. (Remélem érted!)
2015. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem.Rendben :)
2015. máj. 17. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!