Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan közeledhetnék hozzá?

Hogyan közeledhetnék hozzá?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok egy fiuval aki tetszik viszont ő szerintem azt sem tudja hogy a világon vagyok... És nem tudom hogy közeledjek felé mert van pár osztálytársam aki ismeri és nagyon jóban vannak én viszont nem mernék rajtuk keresztül megismerni mert csak kinevetnének és nem tudom hogy kelthetném fel a gigyelmét a srácnak mikor elmegyek mellette sokszor rá nézek és mosolygok ő viszont soha nem néz rám a haverjaival szokott lenni.mellesleg az osztály legjobb sráca szerintem

2015. máj. 16. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor felejtős mert te bénának tűnsz ő meg egy suli sztárja szóval a kűlsőségek miatt avagy a felszinesség miatt sosem fog veled törödni max gunyolni vagy csúfolni hogy még menőbnek tűnjön a többiek szemében.


Inkább sulin kivüli emberekkel randizgass vagy foglalkozz.

2015. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!