Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A XXI. században miért van...

A XXI. században miért van még ilyen sok rasszista ember?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és egyszerűen nem vagyok képes elfogadni azt a tényt,hogy rengeteg ember van (főleg ezen az oldalon) aki csak azért utál egy másikat,mert más a bőrszíne vagy mert más a szexualitása.Miért esik az jól bárkinek,hogy bántalmaz valakit akár fizikailag akár lelkileg?Ráadásul olyanért amiről nem tehet.

2015. máj. 20. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

14 évesen buta vagy, ha az a rassziszta szerinted, aki a melegeket utálja. Azt homofóbnak hívják, ne égesd magad ilyen kijelentésekkel.

Miért van enyni rassziszta? Mert mindenkinek más az értékrendje, a neveltetése, az intelligenciája. Ennyi.

2015. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Ez igaz: a cigányok nem tehetnek arról, hogy cigányok. De azért utálja őket az ember, mert ahelyett, hogy örülnének, hogy megtűrjük őket Magyarországon, és mindenben kivételek, ők vannak a legjobban felháborodva mindenért, meg képtelenek kulturáltan viselkedni.


Ez nem rasszizmus, ez fajgyűlölet. Ráadásul okkal történő.


A melegeket, meg hasonlókat mindig is utálta a többség, ezen meg kár agyalni.

2015. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

mert magyar vagyok, itt élek, ez az én hazám, én se megyek máshova, azt szeretem látni, hogy reggel a metrón velem szemben egy kedves fehér, magyar lány ül, és nem különféle színű emberek társalognak, valami érthetetlen halandzsa nyelven... az meg a természet törvénye, hogy férfi-nő között létezik az egészséges párkapcsolat, és nagyon helyes, hogy az új ptk is a házasságot ellenkező nemű felek között teszi csak lehetővé...

egy: homofób rasszista

2015. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
#2 vagyok: egyébként nekem másokkal nincs bajom, csak a retkes cigányokkal. Kevesebb baj lenne az országban, ha ezek megszűnnének.
2015. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Valszeg törlik ezt választ, itt gyk-n nem egy válaszom törölték rasszista kijelentéseim miatt.Nos cigányok: te bárhol legyél is,ők ottvannak, szemetelnek, ordibálnak, olyan kijelentéseik vannak hogy beszakad a dobhártyám,lopnak, keménynek hiszik magukat...Szerintem senki nem azért utálja a cigányt mert cigány, hanem ahogyan viselkesik a kb 99%-uk.Csak az értelmetlen szavaikkal felbaxák az agyam minden nap.Ők vannak felháborodva, minden xarér, a legtöbb abból él hogy kölyköt csinál, aztán persze azok megint csinálnak egy jópárat stb...
2015. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Nos ezt az egészet részekre kell bontani.

Magyarországon ( főleg itt, kelet-Mo-n ) rengeteg cigány van. Erről tényleg nem tehetnek. De itt jön a probléma, ami miatt sokan nem szeretik őket: nem dolgoznak, lopnak vagy csak simán az állam pénzén élnek ( azért nem mindegyik lop ) és kulturálatlanul viselkednek. Ez, főleg egy környezetében élőnek gondot okoz és ezzel okot ad az utálatra is, mivel nyugodtan lehet általánosítani ( 100-ból 1-2 cigány dolgozik ).

Van a keleti példa, ami a világ legnagyobb marhasága: a vallási alapon történő megkülönböztetés. Bár ezt hagyom is, mert nem ( feltétlen ) rasszizmus.

A másik az amerikai példa: évszázadokig elnyomták őket, és mondhatni "megszokásból" ( pl.: a kkk ).

Van akit trauma ér ( engem pl. megkéseltek ), van akibe bele nevelik, van akinek ez a normális és ez az értékrendje.

Rengeteg oka lehet / van ennek. Talán soha nem fog eltűnni a rasszizmus, de talán ez a normális. Talán.

2015. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Jól figyelj, mert ez újdonság lesz, de nem csak neked, hanem annak a sok agymosottnak is aki majd jól lepontozza a válaszomat.


A rasszizmus nem csak a "fehér ember kiváltsága", valamilyen szinten minden rassz utálja a másikat kisebb nagyobb mértékben. Legalábbis minden rasszban van egy ilyen réteg. A japánok lenézik a többi ázsiait, az arabok a fekete afrikaiakat, a cigányok utálják a "parasztokat" (mert így nevezik a "magyarokat"), a feketék ugyanúgy gyűlölik a fehéreket, és még sorolhatnám napestig...

2015. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Rasszizmus? A cigány mióta rassz? Az csak egy etknikum. Ez etnikai diszkrimináció legfeljebb... A másik meg homofóbia.
2015. máj. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A rasszizmus az alacsony rendű ösztönökbe van kódolva,ezért szégyen bármelyik országban rasszistának lenni.Gondolom ebből már tudsz arról következtetést levonni,hogy nálunk miért van annyi rasszista.
2015. máj. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

#The One Above All:


"Rasszizmus? A cigány mióta rassz? Az csak egy etknikum."


Az amerikai rendszer kilenc nagyrasszt különböztet meg:[5]


kaukazoid – az európai rendszerben europoid

indoid – az európai rendszerben europoid

mongoloid

amerindoid – az európai rendszerben mongoloid

polinezoid – az európai rendszerben mongoloid

melanezoid – az európai rendszerben ausztraloid[6]

mikronezoid – az európai rendszerben mongoloid

negroid

ausztraloid


Na ezek közül az indoid rassz a cigányoké.


Szerintem.

2015. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!