Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőm nem szűz?

A barátnőm nem szűz?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akiről nem tudjuk hogy szűz-e. Se ő, se senki. Nőgyógyászhoz meg nem mer elmenni... Az a baj, hogy habegyszer berug, akkor nem emlékszik semmire. Nemrég mondta egy osztálytársam, hogy már nem az, mert egy itt lakó személy bátyjával már lefeküdt részegen. Legalább is bnőm erre így emlékszik. És egy fiúja is volt előttem, ugyan ezzel a hhelyzettel. De most nagyon dühös vagyok, és nem tudom mit tegyek. Nem vagyok se erős, se hasonló. Ahoz is jámborlelkű vagyok hogy leüssek egy legyet. Ezért akármikor eszembe jut a "Vendetta", mindig az is felidegesít hogy ez mind megtörténhetett, és én nem is tehetek semmit, hogy visszaadjam ezt nekik. Mivel... Engem zavar hog mind a két kis ....... lefeküdt (volna?) egy lánnyal aki nem is tudja mibe megy bele. Tudom hogy nincs mit tenni, meg megtörtént (vagy megtörtént volna?) de engem ez nagyon zavar, és bánt. És az egyéb részletek amiket nem akarok elmondani, mert anonymban sem akarom kibeszélni ennyire, szintén az örületbe kergetnek. Folyton ez a dolog jár a fejemben, és nem hagy nyugodni. Szerintetek mit tegyek, hogy felejtsem el ezt az egészet? Elvégre lehet rám mondani hogy hattyú halálát játszom, de ez akkor is zavaró.

2015. máj. 22. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene olyan lánnyal járnod, aki ha egyszer berúg, utána azt sem tudja mi történik vele. És ha teherbe ejtik? Azt se fogod tudni te vagy-e az apa.
2015. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan tudja mi van, de nem úgy gondolkodik ahogy normálisan. Minden helyzetet átgondolt. Velem is majdnem lefeküdt amikor ilyen állapotban volt, de nekem egyáltalán nem volt hozzá "kedvem".
2015. máj. 22. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi, a barátnőd nem szűz. Csak nem akar megbántani, ezért csúsztat és össze-vissza dumál minden hülyeséget. Vagyis szerintem azért kéne dobnod, mert nem tisztel annyira, hogy megmondja neked az igazat. Én nagyon utálom az ilyen lányokat, ez a legrosszabb ribi fajta.


Gondolkozz már józanon! Olyan nincs, hogy egy lány ne tudja saját magáról, hogy szűz-e :D És olyan sincs, hogy ne emlékezzen abszolút semmire, max. a filmekben. De ha még elő is fordul egyszer-kétszer ilyen, olyan nem hiszem, hogy van, hogy rendszeresen annyira részeg legyen egy lány, hogy ne emlékezzen arra, hogy megdugják. Hagyjuk már :D Szóval nyugi, ha részeg, mindenki megdönti, és meg is döntötte, csak a lány ezt nem akarja neked bevallani.


Szóval ne vedd komolyan ezt a csajt, mert fűvel-fával lefekszik, és nincs semmilyen akaratereje. Téged is megcsal az első adandó alkalommal, ha leitatja valaki. Inkább dobjad, ne foglalkozz vele, az ilyen nem érdemli meg. A pasijaival se foglalkozz, magadat hoznád szánalmas helyzetbe :D


Inkább keress egy rendes lányt.

2015. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Pár kérdést tégy fel magadnak:

1. Szereted-e annyira azt a lányt, hogy elviseld a hülyeségeit és megpróbálod türelemmel, odafigyeléssel és szeretettel megóvni a saját hülyeségeinek következményeitől?

2. Fontos-e az neked, hogy feltétlenül szűz legyen a barátnőd? (igazából sokat nem kellene hogy számítson ha szereted.)

3. Egyáltalán akar-e a lány veled tartós kapcsolatot? Mert egyébként ha nem akkor teljesen feleslegesen görcsölsz ezen a dolgom.


Ha a fenti 3 kérdés közül csak egyre is NEM a válasz, akkor hagyd a fenébe az egészet, keress mást, mert saját magaddal tolsz ki.

2015. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uh... Köszönöm a válaszokat! Nagyon megmozgatta az agyam a téma... De mostmár tisztán látok, és tudom mit kell tennem. Nem érdekel az egész. Jó nekem olyannak amilyen. Elvégre... Azt nem várhatom el hogy ne legyen önmaga... A bulizásról is önmaga mondott le már 3 hónapja miattam... Ezt a témát is lebeszéltem vele, hogy ne agyaljon rajta... nem fontos. Nagyon köszönök minden választ!
2015. máj. 23. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha képes a csaj változni érted, akkor vedd figyelmen kívül, amit írtam :D


Nekem rossz tapasztalataim vannak az ilyen lányokkal, ezért írtam inkább negatív véleményt, de persze mindig lehetnek kivételek :)

2015. máj. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nos akkor ha így áll a dolog, ahogy írod, akkor látszik hogy szeret téged és próbálja nem tolni. Megérdemli már csak ezért is azt, hogy megkapja az esélyt.


Az pedig nagyon helyes ha megbeszélitek az ilyen dolgokat amik zavarnak téged benne, vagy őt benned. Az is helyes ha nem várod el tőle, hogy más legyen mint ami önmaga, mert lehet olyanná válna, amit te akarsz, de nem lenne boldog ez miatt, és az hosszú távon tönkre i teheti a kapcsolatot bármennyire is szeretné ő is és te is.

Sok türelem és sok törődés kell az ilyen lányoknak. De ha kitartasz mellette, és türelemmel bánsz vele nem fogsz benne csalódni. Lehet minden hülyeség amit eddig elkövetett csak azért volt, mert nem találta, vagy nem tudta mit keres. Ha te vagy az, nem lesz gond. Sok sikert nektek.

2015. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!