Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az interpals....

Mit gondoltok az interpals. Net társkeresőnek is jó?

Figyelt kérdés
olvastam hogy pár embernek már bejött.szívesen ismerkednék külföldi hölgyekkel,mivel a jövőmet ott képzelem el és a magyar nőkből is elegem van így több ezer kilométerről ismerkednék.kezdetben távkapcsolat lenne nyilván de később utána költözöm szívesen.vagy van erre a célra jobb oldal is?
2015. máj. 23. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha észak koreai vagy, akkor kitűnő.

Másképp... eléggé easy come-easy go, ha kinézel valahogy, jó a szöveged, hamar bevágódhatsz lányoknál, mivel örülnek egy olyan üzenetnek, amiben nem ilyen-olyan felkérést kapnak, viszont több százan írnak egyvalakire, még ha tényleg nem egy szépség is, plusz a legtöbben tényleg inkább beszélgetnének, szóval azt, amit te szeretnél, megtalálhatod ott, csak elég kicsi eséllyel. De vannak sikersztorik.

Plusz gondolom, akkor már olyan országbelivel is beszélnél, ahol jobb a helyzet, észak európaiak kábé teljesen zártak, és ugyebár sokakban él egy bizonyos kelet-európai sztereotípia, de sok sikert.

2015. máj. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

beállíthatod,hogy mit keresel (levelezőpartnert/barátokat/kapcsolatot)..mondjuk amelyik srácnak be van állítva,hogy kapcsolatot szeretne,azzal nem szívesen állok szóba.a jelenlegi barátommal az oldal segítségével találkoztunk,bár nem kapcsolat céljából.

lehet,hogy neked is bejön..de nem tudom,azt várod,hogy majd a 16-20 éves lánykák segítik a kitelepülésed vagy mi?

:D

2015. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 éves nem az én korosztályom kösz.egyedül is ki tudok települni képzeld el.csak az nem mindegy hova.nyilván ha x országból találnék valakit akkor nem a másik irányba települök.
2015. máj. 23. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem elég sokan megkörnyékeztek azon az oldalon. A legtöbb persze Marokkó, Tunézia, Törökország szintű országból, de akadtak Európából is. Pedig csak levelezőtársat, barátot kerestem, ez látszott az adatlapomon, nem partnert.

Volt egy svéd pasi, aki nagyon szeretett volna közelebbről is megismerkedni velem :D

2015. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!