Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magyarok az Angliai Corbyban?

SteveGep kérdése:

Magyarok az Angliai Corbyban?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, nem rég költoztem ki , így sajnos nem ismerek senkit :) Mindig mennék, örökmozgó típus vagyok.. De ez egyedül nem pálya.. Magyarokkal ismerkednék nagyjából ezt a korosztályt nézve

Valaki? :)



2015. jún. 2. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Corby-ban vannak munkalehetőségek, van iskola és van néhány nagyobbka város a közelben de egyébként nagyon unalmas kisváros.


Valaha a fémiparáról volt híres és rengeteg skót munkás volt ott akik munkanélküliek lettek. Ma Corby inkább egy viszonylag jó állapotban lévő város ahol van munka de nem könnyű akárhol elhelyezkedni.



A helyiek zöme nem épp barátságos és elég sok az idegengyűlölet is.


Ha ide költözöl akkor a csipszgyár, a zöldség és gyümölcs feldolgozó vagy a kolbászgyár fog neked elsősorban melót adni. Viszont abban nincs sok köszönet mivel ezekre a helyekre boldog boldogtalan nyer felvételt. Szóval jobb ha jó angol tudással és jogosítvánnyal rendelkezel hogy mobilis légy.



Sok sikert.

2019. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!