Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy ma a...

Miért van az, hogy ma a legtöbb fiatalból divatmajom páva vagy bunkó skinhed válik, vanak egyáltalán akik átlátnak a tömegbutitáson vagy legalább próbálkoznak átlátni?

Figyelt kérdés

#divat #fiatalság #páva #skinhed #manipuláció.
2015. jún. 4. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
skinhed.....csak tudnád leírni,te fogyatékos!
2015. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vannak. Az en ismertsegi korom csupa olyanbol all.
2015. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kaileena2 válasza:
49%

Ajánlok egy filmet:Az elpusztíthatatlannok (they live)

Pont a média befolyás a lényege kicsit "cenzúrázva"

Ami a divatmajmokat illeti hagyd rájuk,csak hajtja őket a csordaszellem,el tudom képzelni a mag divattervezői hogy röhögnek valahol a sok hülyén akikre minden szirszart ráadhatnak.

2015. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Vannak, sőt, még olyanok is, akik helyesen írni is tudnak. SkinheAd, vanNak ls butÍtás. Téged láthatóan már nem kell tovább butítani...

A mai "mindenki sheeple, csak én vagyok a nagy jellem" kérdés.

2015. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Szegedi egyetem, a legtöbb embere akivel találkoztam nem követ semmilyen stílust, úgy öltözködik, ami neki tetszik (én például csak szép ingeket hordok, elegánsabb nadrággal + cipővel, de mégse hivatalosiasan néz ki, hanem inkább lazán, mert szeretem a szép ingeket), nem másokat majmolnak, hanem a saját véleményüket vállalják fel, vagyis igen sok ilyen ember van!
2015. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kaileena2 válasza:
48%

Kedves kommentelők.Mindenkivel megesik,hogy gyors gépelés közben kihagy egy betűt vagy csak nem nyomja le eléggé a gombot,a helyesírás fontos,de ettől még nem lesz valaki fogyatékos vagy ostoba...

És igen vannak sokan,csak olykor nehéz őket megtalálni.

2015. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Majd kinövik. Így akarnak beilleszkedni, tartozni valahova.
2015. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert az egyik szemben áll a másikkal. Nincs közös ellenségünk, így mi tartaná össze az embereket, ha nem az, hogy keresnek egyet. Férfiként mindenkiben létszükséglet lehet, hogy harcolhasson valami szinten, ehez pedig tartozni kell valahova.
2015. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én például gyerekkorom óta rocker voltam / vagyok. Nem azért mert a környezetemben ez volt a jó, meg a divat, sőt. Sokszor épp szembementem a divattal meg hasonlókkal. Aztán persze a környezetem is változott, mindig más és más, én meg maradtam az aki.

Ennyi a különbség, nem azért követem egy stílust mert majdmolok, hanem mert valóban ez tetszik, így érzem magam jól.

2015. jún. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!