Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha ha szorongok...

Mit csináljak ha ha szorongok az emberek térsaságában?

Figyelt kérdés
általában kellemetlenül érzem magam az emberek társaságában mivel nem szeretem őket ...kifejezetten idegesít ha valaki beszél hozzám és az is ha valami alig észrevehető változás történik körülöttem..és azt pedig ki nem állhatom ha valaki be jön a szobámba..visszatérve az eredeti kérdéshez sajnos muszáj emberek között lennem és erre szeretnék találni valami megoldást..előre is köszönöm
2015. jún. 7. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

detto igy vagyok.. keress pozitiv embereket!

veluk en is kicsit kiengedem magambol a gozt mert pumpaljal belem azt hogy 'happy vagyoook' mikozben nem is:)

ne allj mindenkihez igy mert ha ez lesz mindenki eltavolodik toled es akarmennyire is tavol akarsz lenni az emberektol .. nem lesz jobb ha egyedul maradsz! csak is pozitivan!

2015. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!