Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legégőbb dolog amit...

Mi volt a legégőbb dolog amit részegen csináltál?

Figyelt kérdés
Én mentem haza villamossal, és már nem volt időm leszállni. Kirázta belőlem a hányást a szemben lévő ülésre, majd otthon ébredtem az előszobában, lehányt nadrággal, cipővel, nem tudom, hogy kerültem haza. Nem emlékszem semmire. Valószínűleg mindenki elfelejtette már másnap a dolgot, de nekem még hetekig a fejemben volt, amikor mentem a villamossal, úgy éreztem, hogy mindenki engem bámul, mert biztosan emlékeznek arra az estére, mert pont ők is akkor utaztak. Szörnyen szégyelltem magamat. Nektek mi volt a leggázabb dolog?
2015. jún. 8. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit tettem, de harmadnap a munkahelyen sokan mosolyogtak, gratuláltak, leginkább a titkárnő. Céges buli volt... Egy szállodában, volt uszoda, arra emlékszem, hogy valaki a bérügyintézésről hordta az italt nekem, aztán húzott a szauna felé, én meg mondtam neki, hogy "nem lehet, nekem feleségem van". Sosem voltam házas és ezt ők is tudták. Aztán hazavittek, amikor vége volt (gondolom), otthon képszakadás.

Azt hiszem emiatt végülis nem léptettek elő annál a munkahelyemnél. Inkább nem iszok, ha emberek között vagyok :D

2015. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok, szörnyű volt a tudat. Ilyenkor attól félek a legjobban, hogy valaki lefotóz, videóra vesz és megszégyenülök ország világ előtt.
2015. jún. 8. 08:38
 3/7 Trevor. ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson annyira részeg voltam, hogy behánytam az ágyamba és utána elaludtam. Reggel teljesen másnaposan csak megfordítottam a matracot és leszartam az egészet.
2015. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Választani sem tudok hirtelen!
2015. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, de mégis.
2015. jún. 15. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
azt mondtam, hogy attól félek, hogy be fogok pisilni. nem pisiltem aztán be és másnap nem emlékeztem rá, hogy ezt mondtam, a többiek mesélték. de aznap voltak sokkal durvább esetek a többiekkel, így az enyém hamar feledésbe merült.
2015. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt pár ilyen hányós sztorim sajnos, még mikor nem tudtam mennyit bírok inni. De mondjuk a leggázabb szerintem az volt, amikor egy buliban kb. "idegösszeomlásom" volt, vagy nem tudom minek nevezni. Egyszerűen a több év alatt felgyülemlett összes negatív dolog eszembe jutott, és ott hagytam akikkel mentem és egyedül átmásztam a fél városon vagy 3 órát sétáltam és végig bőgtem az utat, meg aztán reggelig .. Azóta se tudom hova tenni az esetet, egyik ismerősöm amúgy utánam jött, szóval végig tanúja volt az esetnek, hát másnap hihetetlenül égett a bőr képemről előtte. Szóval ez volt mikor sírós részegre ittam magam ...
2015. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!