Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha nem megyek egy olyan...

Gáz ha nem megyek egy olyan buliba ahova szinte mindenki megy?

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz egy buli,ahova szinte az egész város megy.Az összes osztálytársammal együtt.De én nem vagyok valami társasági ember,még táncolni sem tudok.Ha elmennék sem lenne jobb,mert akkor meg mit tudnék csinálni?Ülni és lesni?Meg úgy ismerkedni sem tudnék nem vagyok túl barátkozós típus.

2015. jún. 10. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Buliba nem csak táncolni lehet,hanem ismerkedni, szocializálódni, szórakozni, dumálni, inni, stb...


Nem gáz ha nem mész, csak lehet kimaradsz dolgokból.

2015. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sose jártam ilyen bulikba, és most idősebb fejjel se bánom. Lehet lemaradtam néhány rbancról, de ha csak ennyi bajom lesz az egész életben, már megérte..
2015. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy. Én sem vagyok túl buliba járós típus (egy-két szilveszteri buli, balatonozás), de nem hiszem, hogy túl sok mindent veszítek.

Ha úgy érzed, hogy nem akarsz menni, ne menj! Mindenki annyira odavan a bulikért, meg hogy "milyen fontos esemény", de őszintén, ezerből egyen történik valami olyan, ami valóban megérné, hogy elmenj.

2015. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Nekomimi* ***** válasza:

Már miért lenne gáz ?

Nem akarsz menni hát ne menj.

Ne azt nézd, hogy ki mit gondol, hanem hogy te mit akarsz és mit nem...

2015. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát ez szar
2015. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!