Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gólyatáboros történetek?

Ahogyakarod kérdése:

Gólyatáboros történetek?

Figyelt kérdés
Vicces, érdekes sztorikra gondolok, amik pozitív élmények számotokra. :)

2015. jún. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Életemben nem láttam még annyi csöcsöt élőben.
2015. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

hát nem feltétlenül pozitív élmény,inkább csak élmény: kis osztályra (18 fő) 4 kísérőtanár azzal a célzattal h vigyázzanak ránk,ottalvós gólyatábor...nos,inkább mi vigyáztunk a tanárokra,egy élmény volt utánuk szaladgálni h ne essenek el.(csöppet becsíptek) Bár legalább megtudtuk h mennyire de mennyire is szeretnek minket :D


a feladatok amúgy jók voltak,hamar összekovácsolódtunk és még éjszakai túrára is mentünk:)

2015. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg lány vagy és nem a csöcsök érdekelnek, akkor elmondom, hogy annyian még egyszerre nem látták cerkámat, mint ott. :D
2015. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Holt részegen mutogattam a melleimet mindenkinek, másnapra nem emlékeztem rá..de a képek emlékeztettek. Ez inkább emlékezetesre sikerült mint jóra.:D
2015. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Belezúgtam első pillantásra a leghelyesebb, legkedvesebb, legleg szenioromba :D Egész gólyatábor alatt bámultam, mint egy kis birka, lebegtem a kábulattól, a szemétől, a hangjától, ahogy irányított mindent, ahogy mosolygott, ahogy nevetett, ahogy beszélt. Az utolsó este táncoltunk, az én sorsom pedig megpecsételődőtt. Onnantól kezdve indult a már lassan két éve tartó első rózsaszín ködös szerelmem, a legmagasabb szárnyalásokkal és legnagyobb mélységekkel. A teljes sztorit inkább hagyjuk :D
2015. júl. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!