Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha kezdek egyre...

Mit csináljak ha kezdek egyre visszahúzódóbb és zárkózottabb lenni, pedig eddig ez nem volt rám jellemző?

Figyelt kérdés
Eddig szinte mindig a társaság középpontja voltam vagy a körül, de mostanában nagyon kezdem magamon észrevenni, hogy félénkebb vagyok, nem tudok megnyílni mások előtt annyira, főleg fiúk előtt, és a magabiztosságom is nagyon csökken. Egyszerűen csomószor van h meg sem szólalok, ha nem csak 5en vagyunk a legjobb barátnőimmel, hanem a fiúkkal is, akikkel amugy nagyon sok időt töltünk együtt, imádom őket, de egyre inkább húzódok vissza és nem tudom mit csináljak. néha van, hogy megszólalok és elkezdek makogni, nem tudok normálisan beszélni, zavarba vagyok.

2015. jún. 22. 14:18
 1/2 A kérdező kommentje:
17L
2015. jún. 22. 14:20
 2/2 anonim ***** válasza:

A személyiség változásnak lehetnek okai múlt / közelmúltbéli események. Nem történt veled mostanában semmi különös?, baráti köröd megváltozott, otthoni, jegy béli változások, széles körű kérdés.


Én egész életemben szocializálatlan de azt mondták autista spektrum miatt lehet, (gondolom ez itt nem áll fent)


a másik lehet hormonális de tekintve hogy 17 vagy szerintem életed nehéz részén (ezen szempontból) már túl vagy

2015. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!