Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Álltatok már valaha bosszút...

Álltatok már valaha bosszút valakin?

Figyelt kérdés
Ha igen elmesélnétek mi történt és hogy történt?

2015. jún. 29. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Igen, és be is vált a dolog. Nem kell nagy dolgokra gondolni, kisebb bunyók és internetes csetepaték. Szilveszterkor pedig megszórjuk azokat kicsit, akik nem kellő tapintattal szóltak hozzánk a múltban :)

A bosszú hidegen tálalva a legízletesebb! Ezt sose feledd.

2015. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Konkrétan,nem.Nem kenyerem a gyerekes hülyeség.

Olyan volt,hogy vkiért tehettem volna vmit,egy telefonhívás lett volna az egész,de nem tettem meg,ezt egyébként az illető nem tudja,hogy tudtam volna segíteni neki vmiben.

Egyszerűen lexartam, ennyi.

2015. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok haragtartó és hála az empatikus énemnek, mindent megértek. :)
2015. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
a bosszú a szánalmas emberek sportja.
2015. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Kicsinyesnek tartom. Közönnyel büntetem azt, aki árt nekem. Néha sokkal rosszabb, mint bármilyen bosszú.
2015. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is elég elkeseredettségre utal ez, de hát az is vagyok. Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam :D
2015. jún. 29. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!