Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ma egy teljesen ismeretlen...

Ma egy teljesen ismeretlen társaságba fogok kerülni, mivel egy lány - akinek (szerintem) bejövök, és ő is bejön nekem - elhívott. Feszült leszek, ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na most szerintem eléggé izgulni fogok ilyesmi, mivel nem ismerek senkit, ráadásul 8lány 2fiú arány, szóval remélem értitek mi lenne a problémám. Esetleg van olyan ötletetek, amivel lazíthatok, vagy csak segítene jól érezni magam?

2015. júl. 6. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs jó módszer. A "legyél laza és spontán" típusú tanácsok nem segítenek semmit szerintem, mivel ez egy bonyolultabb ügy. Abba gondolj bele, hogy ez nem vizsga vagy ilyesmi! Nem neked kell szórakoztatnod az egész társaságot. Úgy viselkedj, ahogy máskor is szoktál! Ha úgy érzed, mondanod kell valamit, akkor majd mondod, ha más beszél, akkor meg nem mondod. Ha tényleg tetszel a lánynak, nem ezen az egy alkalmon fog múlni.
2015. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat pl ha valaki mondd viccet nevess,lègy nyitott,kedves...

Ès hiperaktiv :D ez mindig bejon!

De nelegy csendes,es morgos ! :D

2015. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 6. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha elmúltál 18 éves igyál meg a látogatás előtt egy pohárka bort! De valószínűleg a lányok is zavarban lesznek kicsit, így ne is foglalkozz vele különösebben!

Azért el bírnám képzelni 2 fiú, 8 lánnyal az üvegpörgetős vetkőzős játékot!

Ne szégyenlősködj, ha valami ilyen felvetődik.

Hajrá!

Feltétlenül írd meg hogy sikerült!

Tomi

2015. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na szóval.

15 vagyok, sajnos még nem 18 :)

Végül is nem volt semmi gond, mert nem úgy lett, ahogy terveztük. Csak kettesben mentünk el sétálni, ilyesmi. A nap végén ölelés, aztán egy közös kép amit Facebook-ra is felrakott: "Jó naap :D <3 :D".. Szerintetek van nála esélyem?

2015. júl. 7. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy tűnik. :)
2015. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagybotos ***** válasza:
Én oda lyukadtam ki--ilyen helyzetemben--hogy megnéztem ki az aki /szintén/ magányos, és szintén parázik, és "MELLÉ állva" "őt segítendő beilleszkedni" magatartást gyakoroltam. (F vagyok, nekünk F-aknak ugyanilyen gondjaink voltak)
2018. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gratulalok neked, 15 evesen sikerult elerned azt amit en meg 16 majdnem 17 evesen soha. Ugyes vagy. En meg soha nem setalhattam egy lannyal se. Soha nem tetszettem senkinek. Maganyos vagyok es kilatastalan
2022. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!