Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nehezen barátkozom, hogyan...

Nehezen barátkozom, hogyan lehetne változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy rendes, kedves, intelligens, nagyon érdeklődő lány vagyok, de sosem voltak valamiért igazán közeli barátaim. Gimiben se voltam nagy barátnőzős, azóta elkerültem vidékről Pestre egyetemre, itt valahogy még nehezebbnek érzem. Egyébként tényleg nagydumás vagyok, csak mellette önbizalomhiányos is kissé, így nem tudom, hogyan tudnék barátkozni, "tartok" az új emberektől.


Aki hasonló helyzetben volt már, hogyan tört ki belőle? Eljárt valahova szórakozni, vagy neten próbálnt inkább barátokat szerezni?


(Párom van, szóval köszi, azt nem keresek. :) )



2015. júl. 8. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben voltak a suliban is jó barátnőim, most már nincsenek. Interneten barátkozom, aztán majd csak lesz olyan közösség, ahol találok barátnőket.:)
2015. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szívesen levelezem veled, nekem meg családom van. 38/F

De ha velünk egykorúak vagytok közös programokat is lehet csinálni, de gondolom még fiatalabbak vagytok.

2015. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, fogadd el, hogy ilyen személyiség vagy. Én is ilyen vagyok. Nem tudok ismerkedni, nem értek az emberekhez. F
2015. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Ha barátra vágysz vegyél egy kutyát! Ne vedd sértésnek! Amig nincs barátod addig nincs sok gondod, ha lesz, akkor bár lesz aki meghallgat! De a gondjaid is megszaporodhatnak! Higgy nekem! Tapasztalat! Én az ellenkezője vagyok a te esetednek! Remélem segítettem!
2015. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!