Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet találni FÜGGETLEN...

Hol lehet találni FÜGGETLEN igényes 25-38 férfiakat?

Figyelt kérdés

Tényleg igaz a mondás?

A férfiak olyanok mint a parkolók, az összes jó foglalt, a maradék pedig nyomorék.

20L


2015. júl. 14. 18:47
1 2
 1/19 anonim válasza:
46%
Nem igaz, mert meg koztunk vannak a Filmkritikusok, keresd Dancsot! Mert mielott talalsz. keresni is kell.
2015. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem túl tág ez a kategória neked, felfelé bővítsd, felfelé szűkítsd és könnyebb dolgod lesz. A te korodban normális 30-ast nem fogsz találni.
2015. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha a "független" azt jelenti, hogy rajtad kívül nincs más szeretője-ágyasa, az "igényes" pedig azt, hogy milliomos, akkor ezt bizony buktad. Vagy csak nem vagy elég jó nő hozzájuk.
2015. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én egy éve szabadultam fel, azóta keresem az ideális nőt, de még nem bukkantam rá. 20F
2015. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyire vagyok nyomorék nézőpont kérdése, de igényes vagyok és független. 25F


Arra viszont rohadtul kíváncsi lennék, hogy 20 éves fiú miért nem jó, mert az aranyásás baromira nem szimpatikus.

2015. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Aranyásás,milliomos?

Az igényest arra értettem legyen normális szemöldöke(neösszenőtt)és legyen tiszta..nem tudom miért kell többet beleképzelni.

2015. júl. 14. 20:12
 7/19 anonim ***** válasza:

"Az igényest arra értettem legyen normális szemöldöke(neösszenőtt)és legyen tiszta..nem tudom miért kell többet beleképzelni."


Megyek szedni a szemöldököm. :-D (csak vicc volt)

Sok a rossz tapasztalatunk a lányok igényeiről, de ez tényleg minimális elvárás.

2015. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nyilván van több igény de ide már nem merek többet leìrni..mert egyből jönne a szajházás.Persze mindig lányokban van a hiba :)
2015. júl. 14. 20:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Ti meg a fiúkban találtok hibát.
2015. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"nem tudom miért kell többet beleképzelni."


Ja persze, nem tudunk a sorok között olvasni.


Te azt emelted ki nagy betűvel hogy független nem azt hogy rendes/őszinte/hűséges/figyelmes stb. Magyarul nem társat akarsz találni magad mellé, hanem pénztárcát.

2015. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!