Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem vesznek komolyan?...

Miért nem vesznek komolyan? Mit tegyek hogy tiszteljenek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó kategóriába írtam-e .. szóval az én problémám az hogy egy 21 éves lány vagyok, kerekes székes esz gondolom nagyon fontos és senki nem vesz komolyan. Ki harcoltam magamnak hogy elvégezhessem az iskolát, le is érettségiztem ennek már 2 éve. Vannak barátaim bár csak akkor barátok mikor én kezdeményezek találkozót velük. Mégis rengeteget köszönhetek nekik mert mig nem ismertem ezt a társaságot, cseppet sem tiszteltem magam ,hagytam hogy az emberek kisemmizzenek kiröhögjenek stb, azzal hogy elfogadtak ilyennek, én is elfogadtam magam és mostmár nem tartom természetesnek azt hogy valaki megbámul stb .. de családom se igazán vesz komolyan , mindig is naiv és engedékeny voltam, kicsit sem tisztelnek és szeretnék már nagyon változtatni ezen de nem tudom leehet-e ..testvéreim is úgy kezelnek mintha valami fura lény lennék tudnak normálisak is lenni de van hogy sugdosank a hátamnál meg röhögnek rajtam pedig már nem gyerekek .. nagyanyám ugy veszekszik anyummal mint ha egy tárgy lennék de sosme ért "mi bajom vele miért nem szeretem" .... csak egy példa : "én majd elviszem a LEÁNKÁT te ne ugrálj . szó sem lehet róla én elrendezem és elviszem." Pedig hát elrendezni se kell engem viszonylag önálló vagyok. és ezt meg hasonlóókat hallgatok végig nap mint nap ...de nem csak egyszer egy nap.

barátoknál az van hogy mikor én megyek ki találkozni velükk akkor oké de maguktól nem jönnek hozzám, nem hivnak. Mikor megemlitem hogy szeretnék többet velük lenni meg pl feljöhetnének hozzám akkor vagy az a válasz hogy persze majd meglesz az is .. (ami persze nem lesz meg) , vagyhogy "aranyos vagy" ... annyira hülyén érzem magam ilyenkor de nem tudok mit csinálni mert hisztizni nem akarok vagy hasonló .. .kérlek segitsetek adjatok tanácsot :) köszi



2015. júl. 16. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

hidd el sokaknak akik nem kerekesszékesek ugyanilyen barátaik vannak...

ezt ne írd ennek a számlájára...sajnos nincs elég mély kötelék köztetek...

a szüleid/nagyszülők sem bántásból mondják ezeket...szerintem úgy értette a mamád, hogy "lerendez", hogy ha bármire szükséged van segít neked...


jelenleg dolgozol valamit, vagy iskolába jársz?

esetleg megpróbálhatsz mélyebb baráti kapcsolatot kialakítani másokkal...


biztos nincs könnyű dolgod, de látod leérettségiztél, önálló vagy, egyedül le tudsz menni a barátokkal szóval nem teljes kudarc az életed...van mire építened...bizonyítanod kell a rokonoknak, hogy te képes vagy egyedül önállóan nagy dolgokra, nem vagy elesett akin segíteni kell...


Szerintem jó úton haladsz, ne add fel :)


22F

2015. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ :)

velük vajon nem tudom elérni hogy a kapcsolatunk valahogy mélyebb legyen? nagyon szeretem ezt a bandát.. és velem mindig ez van megszeretnek az emberek de annál tovább már nem tartanak igényt rám .. ezen nagyon szeretnék változtatni

2015. júl. 16. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem akkor fognak keresni ha hasznos és fontos tagja vagy a csapatnak...tehát pl meghallgatod őket, segítesz nekik, érdekes dolgokról lehet veled beszélni......
2015. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy velem lehet, elég sok mindent csinálok sok mindenhez hozzá tudok szólni de legtöbbször csak buliznak együtt vagy elvannak de szinte sosem velem. de kb nem is ismernek, nem próbálnak velem bulizni, inni vagy csak úgy kihívni ..ami jön .. én meg nem tudom ezt hogy lehet kezelni nem akarom "rájuk eröltetni magam"..
2015. júl. 16. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!