Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tanulhatnám meg ezeket a...

Hol tanulhatnám meg ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

A szüleim kiskoromban csak nagyon ritkán vittek el, barátokkal is csak egy megszokott helyen ültem össze. A lakóhelyemről szinte soha nem mozdultam ki, és most kezd ez problémát okozni.


Nem tudom, hogy mi hogyan működik. Pl. nem tudom hol és hogyan kell buszjegyet venni, hogyan kell használni a liftet, hogyan működik egy pénzautomata és még sok minden mást nem tudok. Gyakorlatilag életképtelen vagyok, mert senki sem magyarázta el, hogy mit hogyan kell.


2015. júl. 21. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17/F
2015. júl. 21. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

hát ez tényleg elég durva...semmilyen barátod nincs akivel messzebb tudnál menni?


amugy csak ugy tudod megtanulni, ha elindulsz és mész. nekem ehhez volt egy bulis nagyszáju bnöm aki megtanitott az életre.

20 éves koromig csak hebegtem a telefonba, nem tudtam telefonálni.18 voltam mikor már el birtam egyedül intézni ügyeket elötte be voltam szarva.


amugy meg elég tág fogalom pl a lift használat. az egyszerübbeknél kivül egy gomb ami hivó, belül meg megnyomod az emeletszáámot. és kész

de bonyolultabbaknál külön ajtocsuko meg mittudomén mi van és nem feltétlen jegyzik fel. mi micsoda...


de a legdurvább a nyilvános mosdo nekem, mert már annyi fajta csap létezik hogy mindegyiknél komoly agymunka rájönni hogy működik.Mivel arra sem irják rá:D (szenzorosra gondolok itt pl.)

29/L

2015. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó nem értem miért olyan nehéz beindítani egy liftet, meg buszjegyet venni, bár a bankautomatákhoz én se értek. De nem is baj, neked se kell (még van időd ezt megtanulni, nem is kell gyerek kezébe bankkártya)

És nem vagy életképtelen, mindent meg lehet tanulni idővel. Sosincs késő.

2015. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak zavar, hogy sokan balféknek néznek. :/
2015. júl. 21. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
az oké, de minél jobban halogatod annál inkább balféknek fognak nézni, mellesleg nem lehetnek tul értelmes barátaid ha kicikiznek érte.... akkor azok nem is barátok.
2015. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!