Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segitenétek megtalálni ezt a...

Segitenétek megtalálni ezt a lányt? (Az ajto cimu kony olvasoja)

Figyelt kérdés
Ballagás napján hazafele talalkoztunk a buszon en meg a haverommal moge ultem. Fekete keretes szemuveg volt rajta es "Az ajto" cimu konyvet olvasta. Amikor tusszentett mondtam hogy egeszsegere ő (te) pedig megkoszonted. Berettyoujfaluban szalltam fel. rajtam aznap fekete keretes szemuveg es unneplo volt. Ha magadra ismertel vagy valaki raismert legyszi irjon.

2015. júl. 21. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnál többet írni a lányról? Pl haja szeme ilyesmi? :)
2015. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fekete fél göndör haja van (volt), fehér "agyba feldugos" headsetje, a szeme szineben nem vagyok biztos de talan zold, es bar van egy ket kisebb pattanas az arcan de szerintem attol fuggetlenul szep lany. 16-19kozt lehet szerintem. es Gyulai jaraton voltunk. erdeklodo termeszetunek tunt es nyitottnak. ennyi ugrott moat be de kerdezz(etek) hatha tudok valaszolni. Remepem segitetek megtalalni
2015. júl. 22. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves lehetett a lány? Ő is iskolából jött haza évzáró után, azért volt ünneplőben? Korábban láttad már a buszon?


Őszintén szólva, sztem elég kevés esély van arra, hogy itt meg fogod találni, sőt, még ha a lány esetleg olvasná is ezt, akkor sem hiszem, hogy írna (bár ki tudja, de nem biztos).


Szerintem inkább várd meg a sulikezdést, és ha iskolába megy, megint lesz rá majd esély, hogy látni fogod a buszon, és akkor próbálj meg vele beszélgetni.

2015. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16-19 kozt lehet. lehet hogy meg iskolas. ő nem volt unneploben. tudom hogy keves az eselye hogy megtalalom de tobb mint a semmi.. :/
2015. júl. 22. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!